Вісім років разом з Education.ua!

Категорія: Новини

Вісім років разом з Education.ua!

Вже 8 років Education.ua допомагає українцям з вибором якісної освіти. За цей час ми зібрали найбільш повний, зручний та структурований каталог навчальних закладів. І минулого року 7 млн користувачів відвідали наш сайт.

Вітаємо всіх з Днем знань та хочемо розділити це свято з вами. Разом ми робимо важливу справу — допомагаємо людям ставати кращими!

Education.ua продовжує збільшувати свою базу та займати передові позиції в рейтингу освітніх сайтів України. Кожного року понад тисяча нових компаній та репетиторів реєструються на Education.ua.

На порталі можна знайти:

Що змінилось на сайті за рік

Ми зробили новий пошук у розділі «За кордоном», провели зимову та літню акції, розширили нашу команду й продовжуємо рухатись вперед та вгору!

Ми допомагаємо на кожному етапі життя людини. Минулого року більш ніж 1,5 млн чоловік відвідали розділ «Дитячі садки» та «Школи». З вибором закладу допомагають близько 115 тис. відгуків — це майже 53 томи «Війни та миру». Щороку розділ «ВНЗ» відвідують понад 3 млн користувачів, а за час вступної кампанії 2017 їх навідалося більш ніж 400 тис.

На наш сайт приходять, щоб ставати кращими. Хтось навчати, а хтось вчитись. Ми також прагнемо бути кращими і продовжувати розвивати корисний та важливий проект!

Вітаємо Education.ua з 8-річчям! Ви теж можете написати привітання проекту, будемо раді їх прочитати.


Коментарі7

Залишити коментар

Залишити коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
Наталія, znumi.com.ua, 12.11.2017, 11:14

Вітаю, гарну роботу робите. Частенько користуюсь.

Нина, 02.09.2017, 09:18

С Днем рождения!!! Продолжайте развиваться и покорять новые вершины! Приятно с вами работать! Дальнейших вам успехов!

Валерий Игоревич, 02.09.2017, 00:21

Поздравляю с Днем рождения!!! Желаю процветания, команде крепкого здоровья, творческих успехов, свершения всех планов, благополучия и всего самого наилучшего!!!

Аннв, 01.09.2017, 13:02

От всей души вас поздравляю и желаю дальнейших успехов и развития! Будьте всегда интересны и востребуемы!. С Днем Рождения!

Тесленко Роман Володимирович, 01.09.2017, 12:12

Вітаю команду Education.ua з Днем народження та бажаю успіхів у освітній діяльності, котра допомагає людям отримувати нові знання, навички та реалізовувати свій потенціал. Щиро вітаю всіх викладачів, учнів і працівників сфери освіти та науки з Днем знань і бажаю, щоб навчання та постійна самоосвіта були стилем життя кожного українця, адже кожний крок освіти замінює сім інших кроків на шляху розвитку та будівництва процвітаючої України. І пам'ятайте: інвестиції в знання дають найбільші прибутки. Успіхів вам! З повагою — Тесленко Роман Володимирович, Директор Українського науково-освітнього центру Престиж

Юлия, 01.09.2017, 11:49

Всегда приятно иметь с вами дело. Спасибо за хорошую работу, консультанты просто супер.

Анастасія, 01.09.2017, 11:26

З днем народження, Education.ua! Дякую менеджерам за гарний сервіс! Бажаю процвітання і вдячних клієнтів!


Залишити коментар

Інші статті в категорії Новини