Вже великий — Education.ua 10 років!

Категорія:

Вже великий — Education.ua 10 років!

Education.ua — один з кращих в Україні каталогів про довгострокову освіту. За десятий рік існування Education.ua його відвідали 7,6 мільйона користувачів, і це майже в 6 разів більше, ніж за перший. А всього за десять років ви переглянули 300 мільйонів сторінок на сайті! Та це ще не все, ось які маємо загальні результати: 

  • в нашій базі є 441 виш;
  • 1509 спеціалізованих навчальних закладів;
  • 4370 компаній з курсами;
  • 3385 репетиторів;
  • 455 компаній з освіти за кордоном;
  • 1471 школа;
  • 1811 дитячих садків;
  • 540 статей про освіту та професії;
  • 263 описи професій.

Але так було не одразу. Давним-давно у далекій-далекій галактиці… А точніше 1 вересня 2009 року український інтернет побачив сайт Osvita.com.ua — каталог університетів, коледжів, технікумів, училищ та ліцеїв, шкіл і дитячих садочків.

Тоді для складання такого каталогу потрібно було перебрати масу інформації. Для цього ми купили всі можливі довідники з вишами, школами, дитячими садками і взялися до справи. Після того як вся інформація була перевірена і зацифрована, 1 вересня 2009 запустився каталог навчальних закладів України Osvita.com.ua. А у 2016 році його було перейменовано в Education.ua.

Сьогодні на нашому сайті можна знайти інформацію про дитсадки, школи, коледжі та виші України й не тільки. Люди залишають свої відгуки про навчальні заклади, діляться думками, що допомагають визначитися, в яку школу записати дитину або куди податися майбутньому студенту. Також тут можна знайти навчальні заклади, які знаходяться ближче до дому.

Дякуємо, що були з нами всі ці роки! Обіцяємо й надалі розвиватися та надавати бездоганний сервіс і найповнішу інформацію про навчальні заклади України та закордону.


Коментарі3

Залишити коментар

Залишити коментар

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
Валентина, 03.09.2019, 15:59

Дорогие наши коллеги! Образовательный центр ДИСКАВЕРИ г. Сумы поздравляет Вас с десятилетием. Благодарим Вас тот большой вклад, который вы делаете в систему образования Украины и за плодотворное сотрудничество с нашим центром. Желаем Вам всем крепкого здоровья, благополучия еще больше благодарных клиентов. С уважением, коллектив Дискавери.

Люба, 02.09.2019, 17:59

Дякуємо за креатив та індивідуальний підхід!

Людмила Мокрушина, 02.09.2019, 10:40

Дякую, що Ви є! Ви робите наше життя простішим!!!


Залишити коментар

Інші статті в категорії