Розіграш від клавіатурного тренажера Ratatype: друкуй, щоб аж шкварчало!

Категорія: Новини

Зберегти
Розіграш від клавіатурного тренажера Ratatype: друкуй, щоб аж шкварчало!

Ratatype.ua — це зручний, простий і безкоштовний онлайн-тренажер друку для тих, хто хоче навчитися друкувати швидше. Нам доводиться багато друкувати: вдома, у школі, на роботі, і це забирає час, який можна присвятити іншим заняттям. Ratatype навчить друкувати набагато швидше.

Зараз на сайті проходить розіграш подарунків для всіх, хто хоче навчитися друкувати наосліп: три новенькі портативні колонки вже чекають на переможців!

Хочеш стати власником портативної колонки JBL Flip 3 Stealth Edition з вологозахисним корпусом, яка може дарувати тобі музику протягом 10 годин або отримати новеньку JBL JRPOP зі світловими ефектами, а також гарантовано покращити швидкість свого друку? Тоді бери участь у розіграші!

Щоб взяти участь необхідно пройти курс друкування українською та отримати сертифікат. Усі подробиці можна знайти у новині про розіграш на сайті тренажера. 

27 грудня будуть вибрані три переможці серед тих, хто виконає всі умови. JBL Flip 3 Stealth Edition отримає той, хто посяде перше місце та JBL JRPOP — друге й третє. Щасливчики будуть вибрані рандомно, тобто у кожного є шанс на перемогу.

От і все! Мерщій вчитися друкувати у ритмі туц-туц-туц, щоб аж шкварчало ;)


Коментарі

0
Залишити коментар
Залишити коментар
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити


Інші статті в категорії Новини