Профорієнтаційний тест - швидкий спосіб визначитися з професією

Профорієнтаційний тест - швидкий спосіб визначитися з професією

Що робити, щоб обрати оптимальний напрям діяльності, який в повній мірі відповідатиме твоїм задаткам і талантам? На даний час відповідь на це питання дає лише ПРОФОРІЄНТАЦІЯ – комплекс заходів, які мають на меті допомогти виявити уподобання дитини, розкрити її здібності та підібрати напрям діяльності з урахуванням якостей особистості та вимог сучасного ринку праці.

Вибір професії - один із головних виборів у житті, особливо для цьогорічних випускників, які ще вагаються з визначенням університету.

Вченими доведено, що якість життя ( сімейне щастя, високооплачувана робота, кількість друзів, загальний фізичний стан) напряму пов’язана тим, чи подобається людині справа, якою вона займається – чи є у людини здібності до цієї справи і чи ця справа забезпечує людину фінансово.

На жаль, статистика в Україні показує, що більше 60% випускників вищих навчальних закладів працюють не за спеціальністю, а ще 18% хотіли б змінити професію. Тому наразі близько 70% людей віком від 30 до 35 років працюють не за спеціальністю.

Тож як зрозуміти випускнику середньої школи, чи стане обрана професія шансом реалізувати в майбутньому свої мрії – а чи принесе розчарування? Чи не пройдуть марно роки навчання у вищому навчальному закладі? Чи принесе обрана професія високий рівень життя чи змусить після закінчення по-новому освоювати іншу діяльність?

Сьогодні в Україні вибір майбутньої професії переважно ґрунтується на інтуїтивному виборі батьків, які в міру свого розуміння проблеми нав’язують дитині свої переконання, нереалізовані мрії, оманливий престиж професії. І як результат – втрачений час, поховані таланти, розчарування в житті.

Що ж робити, щоб обрати оптимальний напрям діяльності, який в повній мірі відповідатиме твоїм задаткам і талантам?

На даний час відповідь на це питання дає лише ПРОФОРІЄНТАЦІЯ – комплекс заходів, які мають на меті допомогти виявити уподобання дитини, розкрити її здібності та підібрати напрям діяльності з урахуванням якостей особистості та вимог сучасного ринку праці.

Всі розуміють, що мета профорієнтації - виявити унікальні здібності старшокласника, його уподобання та психологічні особливості і окреслити пріоритетні напрями вибору професії. Але в інтернеті є безліч тестів, які дають досить сумнівні результати.

Start Light допомогло великій кількості абітурієнтів визначитися з майбутньою професією та вступити в кращі вищі навчальні заклади Польщі.

Компанія пропонує два варіанти тестування з метою визначення майбутньої професії:

  • перший варіант – це професійно розроблений тест від Magellano University, який показує точні результати, проте платний та потребує додаткового часу для проходження.
  • другий варіант – це спеціально розроблене тестування на базі Вищої школи банківської справи WSB, який так само показує точні результати, займає декілька хвилин і є абсолютно безкоштовним.

Тест від Magellano University – комплексний перелік заходів, що включає наступні кроки для визначення профорієнтації:

1. Проходження професійного тесту для визначення уподобань, здібностей і психологічних особливостей дитини.

2. Аналіз результатів тестування професіоналом.

3. Співбесіда з батьками та дитиною для прийняття обґрунтованого і виваженого рішення щодо вибору професії.   

Тестування на базі Вищої школи банківської справи WSB – тест, що дає можливість якісно та швидко виявити ту спеціальність, що тобі найбільше підходить. А також після тестування ти будеш мати можливість ознайомитися та обрати відповідний напрям навчання у Вищій школі банківської справи у Ґданську.

Вища школа банківської справи пропонує 15 напрямів навчання та можливість здобути понад 50 спеціальностей, які наразі найбільш затребувані на ринку праці. Сучасні обладнання, висококваліфіковані викладачі та європейське місце розташування – заклад створив всі умови для навчання студентів.

А ти вже пройшов тест на профорієнтацію?


Коментарі

0
Залишити коментар
Залишити коментар
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити


Інші статті в категорії Освіта, наука Робота для студентів, початок кар'єри