8 помилок, які заважають навчитися швидко друкувати наосліп

8 помилок, які заважають навчитися швидко друкувати наосліп

Навчитися друкувати наосліп дуже просто, але чи замислювався ти над тим, що заважає це зробити якісно і швидко? Які помилки легко допустити при навчанні? Капітан Ratatype спробував знайти відповіді на ці питання і провів опитування серед учителів, які навчають сліпому друку на нашому клавіатурному тренажері, і зібрав найчастіші помилки.

Підглядання на клавіатуру

Це — груба помилка. Ти не зможеш навчитися друкувати наосліп, якщо будеш постійно підглядати. Тому намагайся запам'ятати розташування букв на клавіатурі (наші перші 4 уроки якраз цього і вчать). Нехай це спочатку здається занадто повільним, але поступово ти зможеш збільшити швидкість друку. Наступні 4 уроки закріплять цей результат. Пройди ці 8 уроків друку на клавіатурі, отримай всі нагороди і через кілька тижнів ти й не згадаєш, що друкував інакше.

Неправильне положення пальців

Кожен палець відповідає за свою зону клавіш. Коли ти використовуєш їх неправильно, то збивається швидкість набору тексту. Метод сліпого друку розроблений таким чином, щоб усі пальці були однаково залучені.

Увімкнений Caps Lock

Часто користувачі просто не помічають, що у них увімкнено Caps Lock. При навчанні друку краще використовувати клавішу Shift. Адже в звичайному житті ми використовуємо великі літери на початку речення або при написанні імен. І лише зрідка нам потрібні великі літери для написання цілого слова або речення. Тому важливо навчитися використовувати клавішу Shift.

Неправильна поза

Якщо ти не тримаєш поставу — чекай біди. Це дуже велика проблема, оскільки за комп'ютером ти проводиш багато часу і твоє тіло не повинно втомлюватися. Адже втома тягне за собою проблеми зі здоров'ям. Тож уважно слідкуй за собою.

Пропуск тренувань

Запорука успіху будь-якого заняття — регулярне тренування. Тільки-но ти пропускаєш урок —  втрачаєш час, який вже витратив на навчання. Тому спробуй виділити 2-4 тижні для регулярних тренувань щодня по 30 хвилин.

Використання телефону для навчання

Якщо ти намагаєшся оволодіти сліпим друком на телефоні — це погана ідея. Адже там працюють тільки великі пальці. Навчання на повноцінній клавіатурі дає перевагу. Так ти запам'ятовуєш розташування клавіш і зможеш надалі легко друкувати текст як на комп'ютері, так і на телефоні. Якщо ж навчання відбувається на телефоні, то для друку на комп'ютері тобі доведеться вчитися з самого початку.

Різний ритм набору тексту

Це збиває. Намагайся друкувати кожну вправу з однаковим ритмом, стеж за середньою швидкістю друку. Так твоя моторика розвивається краще. Можеш прямо зараз пройти онлайн тест швидкості друку й отримати сертифікат.

Поспіх

Зробив наспіх, як насміх. Коли ти поспішаєш, то автоматично переходиш на друк вже знайомим шляхом, наприклад, двома пальцями, і зовсім забуваєш про всі інші. Наше завдання — оволодіти десятипальцевим набором тексту, отже, не поспішаємо і вчимося.

Сподіваюся, тепер ти точно зможеш швидко освоїти сліпий друк і не повториш помилок попередників :) Не буду тебе затримувати.

Джерело: www.ratatype.ua


Коментарі

0
Залишити коментар
Залишити коментар
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити


Інші статті в категорії Поради абітурієнтам Освіта, наука