Як стати програмістом?

Logos IT Academy

Категорія: Поради абітурієнтам Інформаційні технології Освіта, наука

Як стати програмістом?

Програмування та інформаційні технології — це захоплюючий світ. 

Сьогодні кожна людина на планеті знає Біла Гейтса, Ілона Маска та Марка Цукерберга і з великою зацікавленістю спостерігає за технологічним прогресом ХХІ ст. Але далеко не кожен наважується приєднатися до когорти винахідників, геніїв, гіків, тих, хто штовхає світ до розвитку.

Дійсно, програмування — не найлегша спеціальність, але нам пощастило, адже українська кремнієва долина залучає все більше замовників з усього світу. Тому ІТ-галузь в нашій країні стрімко розвивається і потребує висококваліфікованих кадрів.

Що ж необхідно, щоб розпочати свій шлях в ІТ та стати затребуваним програмістом? Записатися на безкоштовні курси програмування в Logos IT Academy.

Формула твого успіху:

1. Технічні навички

Це найвагоміша складова. Ти точно повинен володіти інструментарієм твого напрямку, а найголовніше — мовою програмування, тулзами, знати теорію та практикувати навички. 
Найкращий та найшвидший спосіб опанувати технологію — це ІТ-курси. Саме на курсах програми постійно оновлюються, а викладають практикуючі спеціалісти, які можуть поділитися досвідом.

2. Софт скіли

Не лише технічні навички важливі для ІТ-компаній. Дійсно ІТ-компанія — незвичайна корпоративна культура, це справжня команда, сім’я, де працівники не лише працюють, а й розважаються, займаються спортом, вчаться та відпочивають.
Отже, надзвичайно важливо розвинути свої особистісні якості: комунікативні навички, лідерські задатки, тайм-менеджмент, організованість, презентація, та багато інших. 

3. Досвід

Де знайти досвід початківцю-програмісту? 
Не варто засмучуватися, якщо ти ще не маєш досвіду і більшість компаній прекрасно це розуміє, коли наймає Junior чи Trainee.
Але ти можеш здобути досвід за допомогою стажувань, фрілансу, волонтерській діяльності чи хакатонах. Все це чудова практика, а деякі курси пропонують розробку практичного проекту, який вже можна монетизувати.

4. Англійська мова

Англійська — це одна з найважливіших складових успіху програміста. Вся комунікація в компаніях саме англійською, навіть функціонал мов програмування прописаний англійською. Саме тому іноземна — «must have» для програміста. Вивчай її на курсах, самостійно за допомогою новин та фільмів, спілкуйся з іноземцями та покращуй комунікативні навички.

5.  Мотивація

ІТ — це сфера, якою потрібно жити. Програмісти не лише працюють, вони відпочивають при написанні коду. Проте навіть люди, які «закохані» в професію можуть вигоріти. 

Програмування — це ІТ-напрямок, який є справжнім рушієм прогресу. Не зволікай та роби перші кроки до майбутньої затребуваної та високооплачуваної професії на безкоштовних курсах програмування у Києві в Logos IT Academy.


Коментарі1

Залишити коментар

Залишити коментар

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
Андрій, 16.04.2021, 13:08

Дякую за інформацію


Залишити коментар

Інші статті в категорії Поради абітурієнтам Інформаційні технології Освіта, наука