Новий дизайн на Education.ua: на честь цього даруємо знижку 20%

Категорія: Новини

Зберегти
Новий дизайн на Education.ua: на честь цього даруємо знижку 20%

Сайт став простішим, зручнішим, зрозумілішим і відмінно працює як на комп'ютерах, так і на мобільних пристроях, а сторінки завантажуються швидше. На честь цього даруємо знижку 20% на всі пакети послуг. Нумо святкувати разом!

У новому дизайні ми зберегли звичну структуру сайту. Перш за все приділили увагу тому, щоб все працювало просто, зручно і швидко. Для цього переробили 78 різних сторінок! На весь процес редизайну у команди розробки пішло понад 1 500 годин.

education.ua, Було/Стало

Що змінилося

  • Сайт став адаптивним, і тепер користуватися всіма можливостями Education.ua зручно на всіх пристроях.
  • Прибрали зайві елементи, щоб вони не відвертали увагу від головного.
  • На Education.ua понад 1 700 навчальних закладів і 3 900 репетиторів, і користувачам ще простіше зв'язатися з ними — ми прибрали кнопку надсилання повідомлень через сайт, а блок контактної інформації став помітнішим.
  • Сторінки позбулися застарілого програмного коду і тепер завантажуються швидше. Користувачу не потрібно відволікатися, чекати завантаження, а це значить, що він залишиться на сайті й швидко отримає потрібну інформацію.
  • Користувачам мобільних пристроїв буде легше працювати з навігацією.
  • За замовчуванням стала українська версія. За основною адресою www.education.ua відкривається український інтерфейс, а за www.education.ua/ru/ — російський. І кожен охочий зможе легко перемикатися на потрібну мову.

Це потрібно відсвяткувати!

Ми вирішили відсвяткувати цю подію разом з вами й даруємо знижку 20% на всі пакети послуг терміном на 6 місяців. Скористатися пропозицією можна до 27 квітня.

Що буде далі

Оновлений дизайн на Education.ua — це перший крок, і ми далі будемо покращувати функціональність сайту. Впевнені, ці зміни значно розширять аудиторію проєкту та стануть основою для подальшого зростання.

Нам важливо, що думаєте про зміни ви. Поділіться в коментарях, що вам сподобалося найбільше, або напишіть про недоліки у роботі нової версії, якщо ви їх виявите.

Ласкаво просимо на оновлений Education.ua! І не забудьте про знижку :)


Коментарі

3
Залишити коментар
Залишити коментар
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
Марго, 13.04.2021, 20:39

Дорогие Эдики, поздравляю! Долгожданный сайт и такой классный)

Женя, 13.04.2021, 16:05

Це перемога!

Dasha, 13.04.2021, 11:01

Так все гарненько виглядає!


Залишити коментар

Інші статті в категорії Новини