Work.ua 16 років! З днем народження! Сховати банер

Зустрічайте «Блог навчальних закладів» на Education.ua

Категорія: Новини

Зустрічайте «Блог навчальних закладів» на Education.ua

Тепер ви можете розміщувати корисні статті та новини про вашу компанію. Матеріали від освітніх компаній будуть розміщуватися у «Блозі навчальних закладів».

Компанії, що розміщуються з послугами «Бізнес», «VIP Регіональний» та «VIP Національний», вже можуть публікувати статті та новини в особистому кабінеті. Це чудова можливість допомогти користувачам познайомитись з діяльністю компанії. Матеріал можна розмістити двома мовами, а в тексті додати до двох активних посилань.

Публікації будуть розміщуватися у «Блозі навчальних закладів», у розділі «Статті», який відвідують понад 38 тис. користувачів щомісяця. Додатково посилання на нові статті зʼявляться на сторінці розділу «Курси» та «За кордоном», а також на сторінці компанії.

Замовляйте пакети послуг для розміщення курсів та програм з освіти за кордоном, до переваг пакетів входить і публікація 4 матеріалів на місяць.

Чимало компаній цікавились можливістю публікувати статті та новини, й тепер така можливість є на Education. Це відмінний інструмент, щоб розказати про набір, пропозиції компанії та запросити на навчання саме до вас. Ми впевнені, що це приверне увагу користувачів до послуг вашої компанії.


Коментарі0

Залишити коментар

Залишити коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити


Інші статті в категорії Новини