Разом — ми сила. Офіційне звернення команди Education.ua

Категорія: Новини

Зберегти
Разом — ми сила. Офіційне звернення команди Education.ua

Друзі, клієнти, користувачі Education.ua, ми звертаємося до вас, щоб пояснити свою позицію та плани на найближче майбутнє.

24 лютого нас розбудили вибухи та новини. Новини про те, що на Україну напав ворог. Розуміємо, що питання навчання, вечірок, планів — стали на друге місце. Проте ми не можемо дозволити страху паралізувати нас. Ми маємо продовжувати жити. Тому в нас до вас є декілька важливих звернень.

 1. Гасіть паніку. Найбільший ворог паніки — впевненість у своїх діях та план дій. Зберіть тривожні пакунки — складіть усе необхідне у торбинки — документи, ліки, воду, снеки, зарядні пристрої, теплі речі. Таким чином ви зможете викреслити один пункт зі списку тривоги. Дізнайтеся, де поряд із вами є надійне сховище. Тримайтеся купи з рідними та близькими. Обійміть та заспокойте дітей.
  • Не скуповуйте продукти, краще зробіть стратегічний запас, якого вистачить мінімум на 3 доби. Обирайте продукти, що не потрібно готувати.
  • Не знімайте усю готівку з карток.
  • Дайте собі та іншим шанс трохи заспокоїтися.
 2. Зберігайте холодний розум. Не читайте та не пересилайте одне одному фейкові новини. Не переказуйте українські військові плани та не публікуйте інформацію про переміщення Української армії. Ми, наприклад, читаємо новини на «Українській правді» — https://www.pravda.com.ua/news/.
 3. Нам так само тривожно, як і вам. Тому ми розробили план комунікацій у своїй команді — ми створили розклад виходу на зв’язок через zoom та групи для спілкування у месенджерах. Якщо ви керівник компанії, відділу чи підрозділу — не лишайте своїх колег без комунікації. Тримайтеся купи.
 4. Якщо у вас зараз активні інші платні послуги, не хвилюйтеся зараз про це. Коли небезпека мине, ми візьмемо це до уваги та продумаємо, як компенсувати.
 5. Якщо у вас є можливість допомогти армії — зробіть це. Здайте кров для воїнів у банку крові свого міста — https://donor.ua/centers або перерахуйте кошти у фонд «Повернись живим» — https://savelife.in.ua/

Люди зі всього світу просять НАТО закрити небо над Україною. Створено петицію — потрібно зібрати 1 млн підписів.

Закрити небо — це означає заборонити залітати в повітряний простір України всім літальним засобам. У разі порушення всі літаки чи вертольоти збиватимуться. Це надзвичайно важливо через реальну загрозу авіаційного бомбардування Києва та інших українських міст з боку РФ.

Що робити:

 1. Підпишіть петицію: https://www.openpetition.eu/petition/online/people-around-the-world-ask-nato-to-close-the-airspace-over-ukraine?language=uk_UA.utf8
 2. Зробіть пост у Facebook, Instagram, Twitter з вашим особистим проханням закрити небо, фото ракетних ударів та ОБОВ’ЯЗКОВО з хештегом #CloseTheSky #SendNatoToUkraine
 3. Поширюйте цю інформацію серед друзів. Просіть їх зробити те саме.

Потрібна ваша активність. Включайтеся!

Вірте в себе. Розробіть план дій та зберігайте спокій. У нас потужна армія, нас підтримують світові організації, за нами стоїть величезна кількість світових лідерів. Ми вистоїмо і покажемо свою могутність. Наша армія нас береже.

Наша Україна покаже світові, що Росії не треба боятися. Хай згинуть наші вороженьки, а ми — розквітнемо та підемо разом у майбутнє.

Команда Education.ua


Коментарі

0
Залишити коментар
Залишити коментар
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити


Інші статті в категорії Новини