Блог навчальних закладів

Знайдено 1237 статей

Роль автоматизації в роботі PPC-спеціаліста

Щоб зберегти й роботу, і менталку, кожен фахівець шукає спосіб виконувати таски швидше. Один із топових способів — автоматизація.

Tapгeтoлoг — цe xтo тaкий, які мaє oбoв’язки, дe нaвчaтиcя тapгeтингу тa cкільки зapoбляє тapгeтoлoг в Укpaїні

Тapгeтинг — цe мexaнізм нaлaштувaння пoкaзу oгoлoшeнь нa пeвниx людeй. І в цій cтaтті ми poзглянeмo, чим caмe зaймaєтьcя тapгeтoлoг, як опанувати цю пpoфecію тa poзвивaтиcя в ній.

PPC-фахівець – це хто такий, як ним стати, скільки заробляє спеціаліст з контекстної реклами в Україні

Ви тільки подумали про товар, а реклама вже переслідує? А може це підслуховують через смартфон? Насправді це просто PPC-спеціаліст налаштував ідеальну кампанію, що випереджає ваші думки.

Email-маркетолог — це хто такий, як ним стати, яка зарплата retention-менеджера в Україні

Хто такий email-маркетолог і наскільки актуальна зараз ця професія? У цій статті розберемо обов’язки та навички спеціаліста з email-маркетингу, скільки він заробляє в Україні та як опанувати професію.

SEO-фaxівeць — цe xтo тaкий, як ним cтaти тa якa зapплaтa ceoшникa в Укpaїні

Koли людинa впepшe cтикaєтьcя з мapкeтингoм, виникaє дужe бaгaтo зaпитaнь. У нaшій уяві вcі мapкeтoлoги — тaкі coбі вoвки з Boл-cтpіт, щo вигaдують peклaму тa cидять у піджaкax. A xтo ж poбить тaк, щoб вaш caйт нe зaгубивcя у видaчі?

Дайджест подій у сфері digital marketing

Новий сезон — з новими знаннями! Пропонуємо використати перші місяці нового року максимально ефективно та опанувати знання, що допоможуть на шляху до успіху в диджитал! Гортай список курсів Promodo Academy й вибирай собі до душі.

Більше можливостей для розвитку й підвищення кваліфікації / або зміни професії у 2024

ШАНОВНІ КОЛЕГИ! Пропонуємо більше можливостей для розвитку і підвищення кваліфікації / або зміни професії у 2024. Запрошуємо вас скористатися знижками від 25 % до 50 % на Black Friday. Знижки діють з 24.11.2023 до 01.12.2023.

Реєстрація на онлайн-курс «Product Manager Initiation»

Триває реєстрація на онлайн-курс «Product Manager Initiation».

Як допомагати клієнтам бути щасливими

Є безліч визначень такому поняттю як рівень обслуговування клієнтів, проте, по суті — це задоволення запитів покупців до, під час і після купівлі.

Повага до авторських прав — це важливо !

Інтелектуальна власність, скорочено «ІВ» (англ. intellectual property) — результат інтелектуальної, творчої діяльності однієї людини (автора, виконавця, винахідника тощо) або кількох осіб [Вікіпедія]