Курси
Компанія тимчасово не працює. Ви можете переглянути інші курси в місті Одеса.
Good school, навчальний центр

Бухгалтер для ФОП підприємця, РРО, 1С, BAS


 • 2500 грн 

Запис на курси на сайті - http://www.goodkurs.com

Цільова аудиторія: бухгалтери, ФОП, підприємці, власники бізнесу, бухгалтери, юристи, c будь-якого початкового рівня підготовки.

Мета заходу
Освоїти з нуля реєстрацію ФОП, бухгалтерський і податковий облік ФОП, подання звітів по єдиному податку, робота на загальній системі, заповнення книги обліку доходів, ведення обліку найнятих робітників і розрахунків з ними.Як працювати з РРО?

Програма

Для малого бизнеса данный курс на піку актуальності у зв'язку з введенням обов'язкового використання РРО для 2-3 груп підприємців.

Якщо Ви підприємець, то після обучения- Ви зможете вести облік самостійно, а значить заощадити на послугах бухгалтера.

Якщо Ви хочете швидко освоїти потрібну професію, яка дозволяє працювати удаленно-этот курс Бухгалтер ФОП (ФОП) для Вас.

Курс проходить як очний так і он-лайн з викладачем по скайпу в слушний час.

Якщо необхідно навчанням роботі із застосуванням програми 1С

Програма курсу :

 • Як стати приватним підприємцем ? Де зареєструватися, які документи і дозволи потрібні для роботи? Покрокове заповнення усіх документів для реєстрації.
 • Як стати на облік в податкові органи.? Що таке "єдиний податок" і "загальна система оподаткування"? Що вигідніше і як стати платником єдиного податку? Вибір групи єдиного податку.
 • Порядок внесення змін при зміні місця реєстрації, видів деятеьности.
 • Які є обмеження для "единщиков"? Заполение нових реєстраційних форм. Складання і подання звітності в податкові органи.
 • Як зареєструвати найнятих робітників і нараховувати їм зарплату? Приклад розрахунку зарплати працівникові.Сплата єдиного соціального внеску. Складання і подання звітності по ЄСВ і інших звітів по зарплаті.
 • Кадровий облік для ФОП. Прийом і звільнення співробітників, документальне оформлення.
 • Як заповнити книгу обліку доходів? Де узяти свіжі бланки документів і звітів?
 • Первинні документи для оформлення зроблених послуг і продажів :заповнюємо правильно документи ( рахунок -фактура, накладна, акт виконаних робіт, касові документи). Які первинні документи долже вести підприємець н єдиному податку і загальній системі. Нові вимоги податкових органів.
 • Як упізнати новини законодавства для підприємця і бути в курсі змін? Де узяти реквізити для сплати податків і внесків? Відповіді на питання, консультації.
 • РРО для ФОП з 2020 і 2021 року: які зміни чекають 2-3 групи, нововведення, терміни набуття чинності, порядок застосування штрафів, перевірки, кеш бек.Коли можна не використати РРО? Які первинні документи необхідно мати підприємцеві?
 • Покрокова інструкція роботи з РРО і програмним РРО.
 • РРО : як працювати з РРО, порядок видачі і реєстрації чеків, заповнюємо книгу КУРО, приклади заповнення документів, звітів.
 • Порядок дій, якщо РРО не працює, резервний РРО, відмова від кники КУРО і інші питання, які виникають в ході роботи.
 • Загальна система для ФОП

Додаткова інформація

Пройшовши навчання по цьому курсу Ви економите час і дістаєте можливість з цими знаннями вести облік ФОП (ФОП) на єдиному податку або загальній системі видалено або маючи часткову зайнятість в слушний для Вас час.

Індивідуальні консультації після семінару, усі матеріали з покроковими інструкціями залишаються у Вас.

Ми працюємо вже більше 14 років, заслужили відмінні відгуки, наші викладачі тільки практикуючі експерти кожен у своїй області.

Можна пройти навчання у форматі тренінгу одного повного дня.
Усі матеріали курсу у вигляді конспектів і покрокових иструкций входять у вартість.

Курс проходить в режимі пояснень викладача, дискусій з учасниками, індивідуальних консультаці, практичних завдань. Учасникам надаються авторські робочі матеріали.

Ми також можемо провести навчання в офісі вашої компанії, а також он-лайн по скайпу індивідуально або погоджувати інший зручний Вам графік ( зокрема, інтенсив 1-2 дні або триваліший курс).

Категорії курсів


Залишити коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Усі курси в Одесі, а також ЗВО (вузи) в Одесі, коледжі в Одесі, репетитори в Одесі, тренінги в Одесі, робота в Одесі