Курси

Англійська мова


  • 3603 грн 

  • DEC school
  • Дошкільники, молодша школа, середня школа, студенти, дорослі
  • Київ · вул. Професора Підвисоцького, 16
  • dec-school.com
  • Наталя Бойко
  • (067) 240-19-05
  • info@dec-school.com

Методика навчання в DEC school

Першу сходинку в рейтингу популярності методик вивчення англійської мови активно утримує комунікативний підхід (communicative approach), який, як випливає з його назви, спрямований на практику спілкування.

Ця методика вивчення англійської мови вже зарекомендувала в кращих мовних школах Європи та США.

У чому ж її особливості, завдяки яким це одна з найпопулярніших методик мовних шкіл в усьому світі?

Міні-групи (до 8 осіб). Це оптимальна кількість студентів для викладача. Він може приділити увагу кожному, надати можливість висловитися, реалізувати себе під час колективних завдань, а також обмін запасом лексичних знань, який відбувається не тільки між студентом і викладачем, а й безпосередньо між студентами.
Подолання мовного бар'єру. Коли ваш викладач носій мови, ви повністю занурюєтеся в мовне середовище. Це створює певний рівень свободи, формує впевненість у власних силах і надихає на нові звершення. Пропадає страх спілкування, і навіть самі сором'язливі студенти у нас розкріпачуються і починають схоплювати інформацію буквально на льоту.
Інтерактивні заняття. Уроки, під час яких відбувається спілкування на різних рівнях: викладач - група, викладач - студент, студент - студент і студент - група. Ґрунтуються інтерактивні заняття на відтворенні реальних життєвих ситуацій в рамках уроку. Вивчені під час заняття лексичні звороти і граматичні конструкції студенти відразу використовують під час виконання інтерактивних завдань.
Письмові вправи. Все, що студент засвоює на заняттях, необхідно закріпити під час письмових вправ, роботи з підручниками і розробленими викладачем завданнями. Інакше вивчені граматичні конструкції не будуть закріплюватися в пам'яті, та й викладач не зможе проконтролювати ефект від занять в аудиторії.
Вчити англійську можна в будь-якому віці і в будь-який час. Знання мови відкриває нові горизонти як в повсякденному житті, так і в кар'єрі. Курс загальної англійської в DEC school - це швидкий прогрес у вивченні англійської мови, легка граматика, правильну вимову, подолання мовного бар'єру завдяки заняттям з носіями мови.

Структура курсу

Один рівень передбачає навчання протягом двох семестрів.

Тривалість кожного семестру: 4-5 місяців.

Осінній семестр: вересень - грудень

Весняний семестр: січень - травень

Категорії курсів


Залишити коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Усі курси в Києві, а також ЗВО (вузи) в Києві, коледжі в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві