Курси
Sargoi international community

Англійська мова для дорослих А1


  • 1900 грн  -5%

Для дорослих, рівень A1 (початковий)

  • Об'єм курсу: 60 занять або 120 академічних годин
  • Час проведення: 2 рази на тиждень (90 хвилин)
  • Тривалість курсу: в середньому 7 місяців

Програма “Speak English, Basic” розроблена для того, щоб розвивати у Вас вміння говорити англійською мовою впевнено та в контексті реальних життєвих ситуацій. На кожному занятті ми разом робитимемо наступне:

  • Впевнено говорити англійською
  • Працювати з усіма видами пам’яті
  • Вдосконалювати навички говоріння, аудіювання, читання та письма
  • Використовувати лише оригінальні джерела та матеріали

SARGOI International Community – англомовна спільнота 21 століття, яка будує міжнародну країну з якісною мовною освітою.
Наша місія – за допомогою англійського та міжнародного досвіду сприяти особистому, професійному та/або академічному розвитку дитини та дорослої, а також усієї сім'ї.
Наші цінності: спільний розвиток та навчання, спільне здобуття міжнародного досвіду, любов до життя, порядність та повага один до одного.
Наші клієнти - мешканці країни SARGOI удосконалюють особисті, професійні та/або академічні навички за допомогою англійського та міжнародного досвіду, а також йдуть до здійснення своєї мрії. Англійська мова та міжнародний досвід застосовуються як знаряддя для саморозвитку, самореалізації. Всі мовні програми в Україні та закордоном включають елементи розвитку креативного, незалежного та глобального мислення, а також розвиток навичок колаборативного навчання, роботи в команді та вирішення завдань.

У віці від 5 до 16 років дитина відвідує школу англійської Speak & Go, яка є невід'ємною частиною англомовної спільноти SARGOI. В англомовному середовищі вони вдосконалюють англійську мову і вчаться мислити креативно, глобально і незалежно.

У віці 17+ мешканці країни SARGOI мають право отримувати SARGOI Passport, який, у свою чергу, також має певні різновиди та привілеї – від відвідування додаткових тематичних заходів та івентів до отримання допомоги/можливість отримати послугу супроводу під час навчання за кордоном. Власники паспорта не залишаючи міста, можуть потрапити до англомовного світу; вони заощаджують час та кошти на подорожі і водночас ретельно готуються до справжнього досвіду за кордоном, тому що всі мовні програми мають на меті створити реальний контекст для використання англійської мови.

Спільнота наших викладачів – педагогів поділяє цінності підходу у навчанні, де центром уваги є студент, а не викладач (student-centered approach). Відповідно до вимог SARGOI усі викладачі мають міжнародні кваліфікації та регулярно набувають міжнародного досвіду в освітніх програмах SARGOI за кордоном.

Категорії курсів


Залишити коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Усі курси в Києві, а також ЗВО (вузи) в Києві, коледжі в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві