Курси
Sargoi international community

Англійська мова для підлітків В2


 • 1520 грн 

Для підлітків, рівень В2 (вище середнього)

 • Об'єм курсу: 150 занять або 300 академічних годин
 • Час проведення: 2 рази на тиждень (90 хвилин)
 • Тривалість курсу: в середньому 19 місяців


Програма “English Leader” розроблена для тих студентів, які відчувають потребу в більшому прогресі, нових випробуваннях, більш мотивуючих завданнях та матеріалах під час занять. Дана програма ставить чіткі цілі перед студентами, що стосується як знання мови, так і вільного володіння мовою в усній та письмовій формі. Дана програма надає можливість студентам стати досвідченими користувачами мови.

Протягом програми кожного заняття ми разом будемо:

 • Розмовляти англійською на дискусійні теми широкого кола питань
 • Працювати в парах, малих групах, щоразу міняючи партнерів у дискусіях
 • Працювати з різними видами пам’яті
 • Розвивати навички мовлення, слухання, читання, письма та вимови
 • Розвивати навички мислення, вирішення спірних питань, оцінки доказів, аналізу аргументів, створення гіпотез, розвивати навички участі у дебатах та вести презентації
 • Використовувати лише оригінальні джерела та матеріали

SARGOI International Community англомовна спільнота 21 століття, що будує міжнародну країну з якісною мовною освітою.

 • Наша місія - за допомгою англійської та міжнародного досвіду сприяти особистісному, професійному та / або академічному розвитку дитини та дорослого, а також всієї сім’ї.
 • Наші цінності: спільний розвиток і навчання, спільне отримання міжнародного досвіду, любов до життя, порядність і повага одне до одного.

Наші клієнти - жителі країни SARGOI вдосконалюють особисті, професійні та/або академічні навики за допомогою англійської та міжнародного досвіду, а також ідуть до здійснення своєї мрії. Англійська мова та міжнародний досвід використовуються в якості інструменту для саморозвитку, самореалізації. Всі мовні програми в Україні та за кордоном включають в себе елементи розвитку креативного, незалежного і глобального мислення, а також розвиток навиків колаборативного навчання, роботи в команді та вирішення задач.

 • У віці від 5 до 16 років дитина відвідує школу англійської Speak & Go, яка є невід’ємною частиною англомовної спільноти SARGOI. В англомовному середовищі вони вдосконалюють англійську та навчаються мислити креативно, глобально, і незалежно.
 • Ц віці 17+ жителі країни SARGOI мають право отримати SARGOI Passport, який, в свою чергу, також має певні різновиди та привілеї - від відвідувань додаткових тематичних заходів та івентів до отримання допомоги / можливості отримати послугу супроводу під час навчання за кордоном. Власники паспорту не покидаючи місто, можуть потрапити в англомовний світ; вони економлять час та кошти на подорожі і в той же час ретельно готуються до справжнього досвіду за кордоном, тому що всі мовні програми мають на меті створити реальний контекст для використання англійської мови.

Спільнота наших викладачів - педагогів розділяє цінності підходу у навчанні, де центром уваги є студент, а не викладач (student-centered approach). Згідно вимог SARGOI всі викладачі мають міжнародні кваліфікації та регулярно отримують міжнародний досвід в освітницьких програмах SARGOI за кордоном.

Категорії курсів


Залишити коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Усі курси в Києві, а також ЗВО (вузи) в Києві, коледжі в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві