Курси

Англійська мова по скайпу  • 190 грн  -5%

Про курс

Пропонуємо Вам цікаві і продуктивні заняття з професійним репетитором по скайпу. Кваліфіковані викладачі, прийнятні ціни.Проводимо уроки з 9-00 до 21-00 за Київським часом. Працюємо у вихідні.

• Працюємо з кожним клієнтом за індивідуальною програмою, враховуючи вимоги, початковий рівень і мету навчання. З нашим викладачем ви будете вивчати англійську мову тільки за допомогою добре себе зарекомендувавших класичних і перевірених сучасних методик.

• Всі наші викладачі - це професіонали з тривалим досвідом викладання (від 10-ти років). Абсолютно всі репетитори англійської стажувалися за кордоном: програми Асоціації вчителів англійської мови (м.Мюнхен), програми для вчителів англійської мови Pearson Education (Великобританія), Оксфордські програми підвищення кваліфікації та ін. Регулярно відвідують тренінги та семінари, мають постійну мовну (з носіями англійської мови) і викладацьку практику. Все це допомагає нашим фахівцям мати актуальні знання, допомагає бути в курсі останніх розробок і орієнтуватися в різних методиках викладання.

• На наших уроках по скайпу ми готуємо учнів до співбесід в посольства, ділових подорожей за кордон, отримання дипломів міжнародного зразка (IELTS, TOEFL). Даємо уроки професійної англійської для юристів, лікарів, моряків, будівельників і т.д.


Уроки з репетитором по скайпу нічим не відрізняються від класичних занять в аудиторії і мають ряд незаперечних переваг. Більш детально на нашому сайті online-language.org

Для того щоб замовити перший вступний урок, вам потрібно зв'язатися з нами за контактами вказаними на сайті будь-яким зручним способом, або заповнити анкету. Пишіть, телефонуйте, із задоволенням відповімо на всі Ваші запитання.

Категорії курсів

Залишити коментар
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Усі курси в Дистанційному навчанні, а також репетитори в Дистанційному навчанні