Курси

Англійська мова через мобільний додаток English Club Corp


  • 53 грн 

Об’єм курса: Ми представляємо собою унікальний освітній телеканал English Club TV, який ось уже понад 10 років допомагає людям в усьому світі вивчати і удосконалювати свою англійську.

В рамках своєї місії по розробці інноваційних освітньо-розважальних продуктів і мультимедійних послуг, ми cтворили свою онлайн-платформу і мобільний додаток English Club Corp. Це унікальне освітнє рішення, як для корпоративних клієнтів і освітніх установ, так і індвідуально для кожного клієнта, яке дозволяє вивчати англійську мову і розширювати свій кругозір де завгодно і коли завгодно.

Що ми пропонуємо:

  • відео-контент з вивчення англійської мови, від низького до високого рівня, від English Club TV
  • доступ до відео-контенту з вивчення англійської мови для дітей від English Club TV
  • відео стрім English Club TV HD і English Club TV for Kids
  • доступ до освітньо-розважального контенту в пакеті "Сім'я", в якому представлені такі теми, як: мистецтво, енциклопедія, авто-мото та інші. Ви можете використовувати наш продукт як частина соціального пакета для співробітників і членів їх сімей.

Час проведення: Будь-який зручний для вас час де завгодно і коли завгодно, використовуючи ваше перснальное мобільний пристрій або комп'ютер.

Категорії курсів


Залишити коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Усі курси в Дистанційному навчанні, а також ЗВО (вузи) в Дистанційному навчанні, репетитори в Дистанційному навчанні, тренінги в Дистанційному навчанні