Курси

Best, школа англійської мови


Англійська  мова сьогодні  - це важливий інструмент спілкування у світі, без володіння якою важко бути успішним. Міжнародний бізнес, навчання і робота за кордоном вимагають впевненого володіння мовою.

Навчаючись в школі англійської мови "BEST", ви зможете підготуватись до виїзду за кордон на роботу або для вступу до ВНЗ, впевнено почувати себе під час подорожей та спілкування з діловими партнерами.

Крім того, вивчення англійської мови може стати вашим хобі, за допомогою якого ви відкриєте для себе нові знання та нові розваги.

Ми пропонуємо індивідуальне і групове навчання (групи до 6 осіб) для дітей від трьох років та для дорослих з різним початковим рівнем.

Курси, які пропонує наша школа:

General English:

Заняття у групі - прекрасна можливість ефективно вивчати англійську мову. Навчальні програми передбачають глибоке опрацювання всіх аспектів мовлення. В групі всі студенти знаходяться на одному рівні, тому почувають себе впевнено та комфортно. 

Основна мета курсу:навчитися говорити правильно і швидко, розуміти співбесідника, максимально збільшити словниковий запас.Що будемо робити: знайомитися з актуальними словами і виразами, покращувати знання граматики, вчитися живому, природному спілкуванню. 

Який потрібен рівень? Існує 6 рівнів:

 • Beginner
 • Elementary
 • Pre-Intermedia
 • Intermediate
 • Upper-Intermediate
 • Advanced. 

Ми можемо запропонувати необхідний курс і початківцям, і студентам з більш високим рівнем. 

Тривалість курсу: 5 місяців.

Заняття проводяться двічи на тиждень. Одне заняття триває 2 години.

Business English:

Основна мета курсу:- збільшити словниковий запас бізнес-лексики- навчитись застосовувати отримані знання в реальних ситуаціях- навчитись вести ділову переписку, відповідати на телефонні дзвінки, готувати презентації англійською мовою.

Курс підійде вам, якщо ви маєте досить високий рівень володіння англійською мовою, але виникла необхідність зосередитись на бізнес-тематиці. Перед початком курсу обов'язково проводиться тестування, де визначається ваш рівень. К

урс підходить студентам з рівнем Pre-Intermediate і вище.Тривалість курсу: 5 місяцівЗаняття проходять двічи на тиждень по дві години

Підлітки: 

Підготовка до ЗНО

ЗНО з англійської мови легко і з задоволенням здається після курсу підготовки в нашій школі. Без поспіху і стресу осягнути хитрощі успішної здачі ЗНО реально. Найкращі викладачі озброять необхідними знаннями, навчать стратегіям, разом розробите тактику, застосуєте у наближених до реальних умовах - і отримаєте заслужену перемогу!

Починати підготовку краще заздалегідь.

Що будемо робити:

 • збагачувати словниковий запас;
 • приділяти багато уваги граматиці;
 • регулярно практикувати сприйняття на слух;
 • багато читати.

Тривалість курсу: 10-11 класи (2 навчальних роки, початок підготовки після 9 класу) 11 клас (1 навчальний рік, початок підготовки після 10 класу). Заняття відбуваються 2 рази на тиждень. Тривалість одного заняття 90 хв. 

Generaol English teens

Курс англійської мови для дітей середнього та старшого шкільного віку. Дає можливість постійно удосконалювати знання англійської мови, структурувати граматику, практикувати говоріння та сприйняття на слух.Діти вивчають те, що знадобиться  їм в реальному житті та полегшити спілкування за кордоном. Обговорюються цікаві для підлітків теми: подорожі, музика, спілкування з друзями, спорт, навчання в інших країнах.

Тривалість курсу: 9 місяцівГрафік занять: двічи на тиждень по 90 хв.

Діти:

Ми створюємо умови, в яких діти відпрацьовують лексичні конструкції в контексті мовленнєвих ситуацій. Переважають ігрові і пізнавальні підходи до навчання. Заняття проводяться по всесвітньо визнаним підручникам разом з чудовими ігровими матеріалами. В природному середовищі діти весело та без зусиль засвоюють англійську вимову, практикують граматичні конструкції та збільшують словниковий запас. 

Курси для дошкільнят: спрямовані на розвиток мовлення та слуху (римовані діалоги, скоромовки, пісні) та всебічний розвиток дитини (логіка, пам'ять, асоціативне та абстрактне мислення, дрібна моторика, тактильні відчуття).

Графік занять: 2 рази на тиждень. 

Тривалість заняття: 60 хв.

Заняття проходять двічи на тиждень.Тривалість: дошкільнята і молодша школа - 60 хв

Онлайн заняття:

Якщо зайнятість не дає можливості регулярно відвідувати заняття, а вивчати англійську необхідно - обирай онлайн форму навчання.

Переваги:

 • зручно. Не потрібно витрачати час на дорогу;
 • доступно: можна вивчати мову в будь-якій точці світу;
 • є контроль: у вас буде особистий викладач, який буде керувати процесом навчання;
 • більше розмовної практики.

Попередньо проводиться тестування для визначення рівня. Визначаються ваші потреби, сильні і слабкі сторони.

Який рівень потрібен для початку занять?

Ми працюємо з усіма рівнями, від Beginner до Advanced.

Індивідуальні заняття:

Тривалість 60 хв (може бути збільшена за бажанням студента). Кількість занять на тиждень: 2 і більше (за бажанням клієнта) 

Групові заняття:

Тривалість 90 хв. Кількість занять на тиждень: 3 заняття

Категорії курсів


Курси1

 • 90 грн -5%
 • Мовні - Англійська мова; Науки та підготовка до ЗНО - Англійська мова
 • Дошкільники, молодша школа, середня школа, студенти, дорослі

Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити

Поки ніхто не дав оцінку цій компанії, і Ви можете поставити свою оцінку першим.


Усі курси в Черкасах, а також ЗВО (вузи) в Черкасах, коледжі в Черкасах, репетитори в Черкасах, робота в Черкасах