Курси

Юний інженер, дитячий клуб робототехніки


ЗАПРОШУЄМО ВАС ДО КЛУБУ "ЮНИЙ ІНЖЕНЕР"

У всьому світі діти обожнюють гратися з конструктором LEGO. Неможливо уявити іграшку, яка може дати стільки ж свободи для розвитку творчості та фантазії. Саме тому ми обрали продукцію LEGO основним інструментом для навчання та розвитку дітей.

Наші заняття побудовані за методикою "Навчання через дію". Саме ця методика використовується при розробці конструкторів серії LEGO Education. Щоб добре щось зрозуміти, це потрібно відчути, доторкнутися власними руками. Тільки тоді в уяві дитини створюються міцні зв'язки між теоретичними знаннями та реальним світом. 

Наймолодші пошанувачі LEGO, дітки від 2 до 6 років, навчаються з використанням конструкторів серії DUPLO та роботів BeeBot.

Середні групи, з 6 до 9 років, займаються з конструкторами LEGO WeDo. Окрім технічних знань про науку та технологію, діти вивчають мову, математику, географію, природознавство тощо. 

Старші групи, з 10 років, будують діючі моделі надсучасних роботів EV3 Mindstorms. Вчаться працювати з комп'ютером та вивчають робототехніку, програмування. Вчаться висловлювати свої думки, працювати в команді, розвивати лідерські якості.


Курси1

  • 100 грн -10%
  • Інформаційні технології, IT - Комп'ютерна грамотність, Програмування, розробка, Робототехніка
  • Молодша школа, середня школа, дорослі

Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Нравится и мне и главное моему ребенку


Залишити відгук

Усі курси в Києві, а також ЗВО (вузи) в Києві, коледжі в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві