Експерт по ОСАЦВ

На жаль, багато водії рано чи пізно потрапляють в дорожньо-транспортні пригоди. А там, де сталася ДТП, завжди є робота для експерта з ОСАЦВ. Експерти по ОСАЦВ проводять незалежну експертизу збитків, які понесли клієнти в результаті дорожньо-транспортних пригод. Основні замовники страхові компанії. Але це зовсім не означає, що експерт завжди захищає тільки їх інтереси. Його головне завдання домогтися справедливого вирішення неминучого в ринкових умовах фінансового конфлікту між автовласником і страховою компанією.

Це свого роду детективи-криміналісти, які вміють не лише збирати факти, але й аналізувати їх. Саме вони виявляють дійсного винуватця і визначають розмір збитку.

Специфіка професії

Плюси професії

  • галузь, яка швидко розвивається;
  • фахівців з хорошою кваліфікацією поки ще не так багато — можна встигнути зайняти своє місце;
  • заробітки вище, ніж в цілому по страхуванню;
  • найближчим часом, за прогнозами експертів, кількість аварій лише зросте. А це означає підвищений попит на фахівців ОСАЦВ.

Мінуси професії

  • постійно доводиться бувати в роз'їздах — виїжджати до машин, які в результаті аварії виявилися не на ходу;
  • іноді трапляються недоброзичливі клієнти, які впевнені, що кожен хоче їх обдурити — працювати з такими, дуже складно.

Місце роботи

В страхових фірмах, які надають послугу ОСАЦВ. А також у фірмах, які проводять незалежну експертизу збитків, понесених клієнтами у результаті ДТП.

Особисті якості

У цій роботі просто не обійтися без вміння спілкуватися з різними людьми. З кожним потрібно зуміти знайти спільну мову, а головне зуміти переконати у правильності оцінки.

Кар'єра

Від співробітника страхової фірми до незалежного експерта з ОСАЦВ або керівника власної фірми незалежних експертів.

Освіта

У цю спеціальність приходять по-різному. Хтось з економіки, хтось зі страхування. У самому страхуванні немає поділу на види. Особливості професії ви будете освоювати на місці. Щоб упоратися зі своїми завданнями, спеціаліст по ОСАЦВ повинен добре знати закони, так звану правову базу. Вона регламентує роботу страхових компаній і діяльність судово-виконавчої влади.

Вступникам, які обирають майбутню професію та готуються до вступної кампанії, радимо скористатись докладною покроковою інструкцією зі вступу до навчального закладу. За допомогою цієї інструкції ви зможете вибрати спеціальність та ЗВО, підготуватись до іспитів, розібратись в правилах і нюансах вступу, зібрати всі документи та не пропустити терміни їхньої подачі.

Дивіться також усі ЗВО/ВНЗ в Києві, коледжі в Києві, курси в Києві, репетиторів в Києві, тренінги в Києві, роботу в Києві.


Інші професії в категорії «Страхування»