Спеціаліст з врегулювання збитків

Спеціаліст з врегулювання збитків починає діяти, коли настав страховий випадок і потрібно виплачувати страхове відшкодування клієнтові. Він взаємодіє з експертними організаціями, готує висновок про обґрунтованість страхових виплат, перевіряє і узгоджує документи по виплатах, розглядає претензії.

Специфіка професії

Наявність досвіду роботи у сфері послуг врегулювання збитків, як правило, обов'язковою умовою не є. Страхові компанії самі готові навчати нових працівників стандартів роботи.

Місце роботи

Страхові компанії.

Особисті якості

  • відповідальність;
  • уважність;
  • комунікабельність.

Освіта

Базова освіта тут залежить від профілю роботи. Якщо спеціаліст займається будівельними ризиками, йому знадобиться диплом будівельного ВНЗ, якщо ж сільськогосподарськими — сільськогосподарського.

Вступникам, які обирають майбутню професію та готуються до вступної кампанії, радимо скористатись докладною покроковою інструкцією зі вступу до навчального закладу. За допомогою цієї інструкції ви зможете вибрати спеціальність та ЗВО, підготуватись до іспитів, розібратись в правилах і нюансах вступу, зібрати всі документи та не пропустити терміни їхньої подачі.

Усі ЗВО/ВНЗ в Києві, а також коледжі в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві


Інші професії в категорії «Страхування»