Гувернантка

Виховання і догляд за дітьми, допомога в виконанні домашнього завдання.

Специфіка професії

Плюси професії

  • На ринку праці послуги гувернанток мають постійний попит.

Мінуси професії

  • Дуже велика конкуренція.

Місце роботи

Робота в сім'ях.

Особисті якості

Необхідні розвинуті інтелектуальні та педагогічні здібності, гарна пам'ять, сильна воля, витримка, загальна культура та ерудиція. Не завадять також і доброзичливість, спостережливість, терпіння. Необхідний особливий такт і мудрість, щоб безболісно увійти до чужої сім'ї.

Кар'єра

На заробітну плату впливають як графік роботи, так і вимоги: навчання іноземним мовам, вік дитини, умови роботи, додаткові навантаження (одні батьки хочуть, щоб гувернер був ще й репетитором, інші, щоб вихователем і вдома прибрав).

Освіта

Має бути вища освіта: педагогічна, мовна, психологічна, музична. Бажані знання якоїсь іноземної мови, і навіть досвід занять спортом або танцями.

Вступникам, які обирають майбутню професію та готуються до вступної кампанії, радимо скористатись докладною покроковою інструкцією зі вступу до навчального закладу. За допомогою цієї інструкції ви зможете вибрати спеціальність та ЗВО, підготуватись до іспитів, розібратись в правилах і нюансах вступу, зібрати всі документи та не пропустити терміни їхньої подачі.

Дивіться також усі ЗВО/ВНЗ в Києві, коледжі в Києві, курси в Києві, репетиторів в Києві, тренінги в Києві, роботу в Києві.


Інші професії в категорії «Освіта та педагогіка»