Викладач іноземної мови

Його будні — уроки та підготовка до них. Необхідний педагогічний талант, вміння знаходити теми і форми занять, які справді зацікавлять всіх учнів і допоможуть їм засвоїти матеріал.

Специфіка професії

Плюси професії

  • високий попит на ринку праці;
  • висока заробітна плата. Один з найбільш прибуткових варіантів роботи — репетиторство. Всім відомо — гарні репетитори на «вагу золота» не лише у переносному, але й у буквальному значенні слова.

Мінуси професії

Ніякої універсальної схеми або методики навчання, якою можна користуватися рік у рік, не існує. Розробка уроків вимагає творчого підходу та вигадки. Розворушити учнів і навчити їх — ціла наука. Кожен раз доводиться стикатися з непередбаченими ситуаціями і проблемами. Обовʼязково хтось щось забув, не вивчив, не прийшов, не зрозумів ...

Місце роботи

Школи, ВНЗ, численні лінгвістичні центри, які пропонують різноманітні програми: від екстерна за тиждень до трирічного навчання. Останнім часом педагогів з іноземної мови запрошують проводити заняття і в офісах.

Особисті якості

  • грамотна, чітка мова;
  • гарна пам'ять;
  • уважність;
  • терпіння;
  • старанність.

Кар'єра

Перспектива для вчителя школи як приватної, так і державної — поступово «дорости» до директора. Підйом кар'єрними сходами реальний і для тих, хто працює у ВНЗ. Багато молодих викладачів навчаються в аспірантурі. Після її закінчення можуть продовжити навчання в докторантурі. Захист дисертації та наукове звання відкривають дорогу до нових висот.

Вступникам, які обирають майбутню професію та готуються до вступної кампанії, радимо скористатись докладною покроковою інструкцією зі вступу до навчального закладу. За допомогою цієї інструкції ви зможете вибрати спеціальність та ЗВО, підготуватись до іспитів, розібратись в правилах і нюансах вступу, зібрати всі документи та не пропустити терміни їхньої подачі.

Дивіться також усі ЗВО/ВНЗ в Києві, коледжі в Києві, курси в Києві, репетиторів в Києві, тренінги в Києві, роботу в Києві.


Інші професії в категорії «Освіта та педагогіка»