Радіотехнік

Радіотехнік або радіоелектротехнік просторічна назва професії. Офіційна кваліфікація, яка присвоюється випускникам коледжів технік. А ось спеціальностей дві: Радіоаппаратобудування та Технічне обслуговування та ремонт радіоелектронної техніки. Незважаючи на те, що набір досліджуваних дисциплін однаковий, різниця між ними істотна радіоаппаратобудування має на увазі перш за все конструкторську діяльність і виробництво, а Технічне обслуговування ремонт радіоелектронної техніки.

Специфіка професії

Найголовніше у цій роботі — розуміти, як відбуваються процеси всередині того чи іншого апарата, вміти мислити логічно. Адже радіомагнітні хвилі і радіопромені — речі невидимі і невловимі, однак, потрібно зуміти уявити собі їх рух і поширення.

Місце роботи

Місце знайти нескладно — послуги радіотехніка сьогодні потрібні на будь-якому середньому або великому підприємстві. Це заводи, які виробляють різну техніку (починаючи з побутової і закінчуючи військовою), науково-дослідні інститути, медичні установи, відео- і аудіосалони, телеательє. Багато випускників коледжів йдуть працювати в область стільникового зв'язку, яка бурхливо розвивається, де не вистачає фахівців, які знаються на радіоелектронної апаратури.

Особисті якості

Ця професія для тих, кому подобається працювати з апаратурою, копатися в дрібних деталях. Для уважних та посидючих.

Кар'єра і зарплата

Зарплата, як водиться, прямо залежить від типу організації, в якій працює спеціаліст. Випускники коледжів за спеціальністю радіотехніка чудово розбираються в комп'ютерному залізі і програмуванні. Тому багато з них йдуть в комп'ютерні фірми та магазини.

Вступникам, які обирають майбутню професію та готуються до вступної кампанії, радимо скористатись докладною покроковою інструкцією зі вступу до навчального закладу. За допомогою цієї інструкції ви зможете вибрати спеціальність та ЗВО, підготуватись до іспитів, розібратись в правилах і нюансах вступу, зібрати всі документи та не пропустити терміни їхньої подачі.

Усі ЗВО/ВНЗ в Києві, а також коледжі в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві


Інші професії в категорії «Телекомунікації та зв'язок»