Радіотехнік

Категория: Телекомунікації та зв'язок

Радіотехнік або радіоелектротехнік просторічна назва професії. Офіційна кваліфікація, яка присвоюється випускникам коледжів технік. А ось спеціальностей дві: Радіоаппаратобудування та Технічне обслуговування та ремонт радіоелектронної техніки. Незважаючи на те, що набір досліджуваних дисциплін однаковий, різниця між ними істотна радіоаппаратобудування має на увазі перш за все конструкторську діяльність і виробництво, а Технічне обслуговування ремонт радіоелектронної техніки.

Специфіка професії

Найголовніше у цій роботі - розуміти, як відбуваються процеси всередині того чи іншого апарата, вміти мислити логічно. Адже радіомагнітні хвилі і радіопромені - речі невидимі і невловимі, однак, потрібно зуміти уявити собі їх рух і поширення.

Місце роботи

Місце знайти нескладно - послуги радіотехніка сьогодні потрібні на будь-якому середньому або великому підприємстві. Це заводи, які виробляють різну техніку (починаючи з побутової і закінчуючи військовою), науково-дослідні інститути, медичні установи, відео- і аудіосалони, телеательє. Багато випускників коледжів йдуть працювати в область стільникового зв'язку, яка бурхливо розвивається, де не вистачає фахівців, які знаються на радіоелектронної апаратури.

Особисті якості

Ця професія для тих, кому подобається працювати з апаратурою, копатися в дрібних деталях. Для уважних та посидючих.

Кар'єра і зарплата

Зарплата, як водиться, прямо залежить від типу організації, в якій працює спеціаліст. Випускники коледжів за спеціальністю радіотехніка чудово розбираються в комп'ютерному залізі і програмуванні. Тому багато з них йдуть в комп'ютерні фірми та магазини.

Усі ЗВО/ВНЗ в Києві, а також коледжі в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві


Інші професії в категорії «Телекомунікації та зв'язок»