Інженер з телекомунікацій

Сучасний інженер зв'язку - універсал, добре знається як в інженерно-технічних питаннях, так і в програмному забезпеченні. Інженер з телекомунікацій забезпечує користувачам доступ в інтернет, "прокладає" оптико-волоконні мережі, надає послуги IP-телефонії, відповідає за налагодження, експлуатацію, моніторинг мережі, її розвиток, забезпечує якісну і надійну роботу систем. Встановлює на підприємствах системи відеоспостереження, охоронно-пожежної сигналізації, звукового сповіщення та ін.

Специфіка професії

Плюси професії

  • можливість швидкого кар'єрного росту;
  • великий попит на ринку праці;
  • висока заробітна плата.

Мінуси професії

  • часті відрядження.

Місце роботи

Телекомунікаційні фірми, компанії-інтегратори, численні державні та комерційні організації.

Особисті якості

  • любов до роботи з технікою;
  • інженерна кмітливість;
  • скурпульозність.

Кар'єра

Талановитий фахівець має всі шанси на швидкий кар'єрний ріст. Вакансій вдосталь, а грамотних інженерів, за словами роботодавців, не так багато.

Освіта

Спеціальність "Багатоканальні телекомунікаційні системи", "Мережі зв'язку та системи комутації", "Засоби зв'язку з рухомими об'єктами", "Інформаційні системи та телекомунікації" та ін.

Вступникам, які обирають майбутню професію та готуються до вступної кампанії, радимо скористатись докладною покроковою інструкцією зі вступу до навчального закладу. За допомогою цієї інструкції ви зможете вибрати спеціальність та ЗВО, підготуватись до іспитів, розібратись в правилах і нюансах вступу, зібрати всі документи та не пропустити терміни їхньої подачі.

Усі ЗВО/ВНЗ в Києві, а також коледжі в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві


Інші професії в категорії «Телекомунікації та зв'язок»