Блог учебных заведений

Найдено 2164 статьи

Як ефективний процес управління може підвищити конкурентоспроможность компанії

«Удосконалюватись необов'язково. Виживання - справа добровільна» /Едвардс Вільям Демінг, «батько японського економічного дива»/

Професійна комунікація керівника посилює результативність працівників

Слова — це лише символи, це набір звуків. Слова можуть щось позначати, але тільки в тому випадку, якщо людина, яка їх почула, розуміє їхній зміст.

Криза — це потужний імпульс для систематизації, розвитку та розширення компанії

Наш мозок часто ідентифікує явище «криза» як щось дуже погане, важке, що призводить до краху підприємства. І справді, деякі підприємства у період кризи стають банкрутами.

Як управляти в режимі високої ефективності?

Щоб бути успішними, компанії повинні підлаштовуватися під ринкову ситуацію, що постійно змінюється, і умови ведення бізнесу. У результаті ті чи інші організаційні зміни відбуваються в кожній компанії досить регулярно.

Емоційний інтелект в дії

Пам’ятаєте нашу історію про унікальний подарунок Біг босу від колег на день народження — майстер-клас з емоційного інтелекту? Це був виклик для наших тренерів, бо вибрати найцінніше, що ввійде в програму такого майстер-класу — задача із зірочкою😊.

Результативність делегування залежить від вашої правильної комунікації

Делегування — це така організація роботи, при якій керівник розподіляє між підлеглими конкретні завдання.

Свідоме застосування стилів управління!

В основі успішного професійного менеджменту знаходиться свідомість ваших думок, слів, дій. Найчастіше кожен керівник застосовує свій постійний стиль управління, здебільшого сформований неусвідомлено або під впливом різних причин.

Как выбирать обучения для себя?

Мы живём в удивительное время, на стыке эпох, и в нашем доступе имеются как передовые квантовые знания нового времени, так и предыдущего- выбор за нами! Как же понять, в какие обучения «нырнуть»?

Сам собі реклама! Як посилити лідеру свій вплив за допомогою мови кольору

Колір — потужний інструмент впливу на психіку людини. За допомогою кольору ми створюємо настрій собі та оточенню.

Как руководителю определить свои сильные стороны?

Фокусируйтесь на своих сильных сторонах — это то, чем вы можете быть полезны другим людям. Именно на этих качествах следует сосредоточить внимание на бизнесе и развитии персонального бренда.