Правовой колледж Львовского национального университета им. Ивана ФранкоСпециальности


Оставить отзыв

Ваша оценка
Пожалуйста, выберите количество звезд
Пожалуйста, введите Ваше имя
Пожалуйста, введите комментарий.
1000 символов
или Отменить
,

коледж реорганізували, коледжу вже немає. дякуємо керівництву університету

,

Доброго дня. Скажіть будь ласка чи можливо поступити в даний коледж після 9 класу? І які документи потрібні для вступу? Чи надається гуртожиток?

,

наплюватильське відношення до студентів

,

Дійсно потужний коледж в плані знань. Всі, хто відвідують лекції і готуються до семінарів, без проблем, талонів і комісій складають сесію. Дуже дружня атмосфера в коледжі. Викладачі суперові , дійсно вчать, дають хороші знання, завжди цікаві лекції. Ревер О.Ю., Равлінко З.П., Богонюк Г.І., Федик С.Є., Круглякова В.В., Новосядло І.Ю. най най найкращі !

,

Дуже потужний навчальний заклад, знання тут дають серйозні, справді вчать, і готують до вступу на юрфак!Оцінюють справедливо,і саме головне, що дійсно викладачі дають хороші знання!!!:Сорока Г.М, Ревер О.Ю,Новосядло І.Ю, Федик С.Є, Богонюк Г.І та Царук О.В - ви дійсно, ті, , кого люблять і поважають студенти!!!Ми Вам дуже вдячні!

,

Дуже хороший коледж, вступаючи сюди, вагалась, так як чула багато негативних відгуків, але всі мої сумніви розвіялись ще на перших тижнях навчання. Матеріал викладають зрозуміло, оцінюють об'єктивно, ніяких казусів за час навчання ще не траплялося. І про безбожні хабарі теж брехня: ні я, ні мої одногрупники не платили жодної копійки. Часто приходять поділитися досвідом зі студентами відомі юристи, що дуже добре, та й І нам дають змогу відвідувати різні лекції, конференції тощо. Загалом, рекомендую! Ревер, Сорока, Бородійчук, Новосядло - найкращі!

,

Не можу повірити, що у когось були такі негативні відгуки про цей коледж (які датуються 2011 роком) Це просто нереально крутий коледж. Де можеш проявити себе, і навчитись. Хто і що б не говорив, але за період мого навчання в Правничому коледжі, жодного разу не стикалась з корупцією,у будь яких проявах. Хочуть платити гроші лише ті, хто не має мізків нормально підготуватись до пар. А ще якщо ті пари зовсім не відвідував. Але говорити про те, що без грошей не отримаєш оцінку "відмінно" - брехня. Тут дійсно надають хороші знання, з якими не страшно поступати далі на юрфак. Я дуже рада, що тут навчалась.

,

Шановні педагоги та студенти! Група ПрК-21з хоче висловити слова подяки всім викладачам Правничого коледжу Юридичного факультету Львівського національного Університету імені Івана Франка за високий професіоналізм і компетентність, доброзичливість, терпіння, готовність відповідати на будь-які питання своїх студентів. Сподіваємося, що багаторічний досвід і щира відданість своїй справі слугуватиме подальшому розвитку духовного та інтелектуального рівня ваших нових студентів і старих викладачів. Нехай ніколи не вичерпається доброта і мудрість в ваших серцях! Ваша робота - це приклад ентузіазму і самовіддачі! Ви - здатні зарядити позитивним настроєм на досягнення найкращих результатів і робите це професійно і майстерно! Це підтверджують результати, які демонструють студенти Правничого коледжу. Дякуємо за Вашу працю! Ми щиро бажаємо Вам нових професійних досягнень!

,

Коледж звичайно хороший тебе підтримують ,і дадуть гарні та грунтовні знання.Викладачі дуже класні підкажуть,і найголовніше,що реально вчать . Одним словом рекомендую

,

Все подобається

,

Викладачі хороші,дають гарні знання.Незнаю чого хвалять пані Равлінко,нема за що.Лекції веде гарно,тут не спорю,а оцінки ставить зі стелі.Не враховує знання студента.

,

Зверніть, будь-ласка, увагу на те, що непозитивні коментарі про коледж завершуються 2011 роком. Дійсно окремі труднощі матеріально-технічного забезпечення мали місце, однак ситуація у 2015 році істотно змінилася на краще!

,

Що ж, за останні 3 роки коледж дуже змінився. По-перше, вже є свій корпус (Дорошенка 33), в самому центрі, що дуже файно, адже добиратися з гуртожитку дуже зручно. Трамвай під самий коледж їде. По-друге, умови в коледжі пречудові: взимку тепло, завжди чисто. По-третє, вчитися і не платити цілком можливо, але якщо вчитися, По-четверте, викладачі суперові, звісно не всі, але більшість точно. ( Ревер, Сибаль, Равлінко, Новосядло - люблю вас). Ще дуже великі перспективи після коледжу вступити на юрфак, не втрачаючи рік. Не жалію, що сюди вступила! Рекомендую)

,

Ну перше що можна сказати це - вчитися можна. Друть не спорю але хто вчиться без грошей нормально сам уже на 2 курсі і не платив степендію маю, викладачі хороші викладають цікаво, вимагають щоб студен знав. звичай но не все так солодко але достатньо цікаво, я не жалію

,

Дуже "веселе" навчання, можна вивчити мало не пів Львова блукаючи між корпусами і шукаючи потрібну аудиторію. Деруть безбожно. На мою думку, така ціна за диплом "мол. спеціаліста" нереально висока. Люди схаменіться!

,

Бідні студенти...Напевно що ще років з 10 будуть ходити по темних аудиторіях Саксаганського, Грушевського і в головному корпусі на мехматі...одна пара на Грушевського, а інша в Головному...ні перекусити, ні відпочити! Ставлення просто жахливе! На юрфаці хоч якась культура до студента повага є...тримають своє слово!А тут говорять одне...все так гарно звучить...а наступного тижня роблять ідіотів і кажуть, що такого не було, що самі все вигадали."Вас обманули", як говорив АНДРУСЯК.Все брехня, особливо з"переведенням"!Ніякого ПЕРЕВЕДЕННЯ НЕМАЄ!!! Малого того, що програма одна з юрфаком, так ще треба на юрфак знову "поступати" і то якщо пощастить попадиш на 3курс а може на 2 і лише на платне!!! А 2 курс - 20 тис.грн, 3 курс - 17 тис.Отож,моя вам порада - краще іти одразу на юрфак, зекономите собі нерви,будете мати гідне ставлення,відвідуватиме конференції,навчатися в нормальних умовах (а не в зимі в 2зміну пари до 21.00),зрештою, випуститись без проблем, без додаткових грошей і років.

,

не те, що я обливаю його брудом, але оцінючяи субєктивно - коледж лажа повна. принаймі став за останній рік

,

Не все таке добре, як тут описують...є дуже багато мінусів!!!!!!!!

,

це цікавий коледж

,

отличное высшее заведене


Оставить отзыв

Все колледжи во Львове, а также вузы во Львове, курсы во Львове, репетиторы во Львове, тренинги во Львове, работа во Львове