Опис курсу

ЛІТНЯ ШКОЛА ПРОГРАМУВАННЯ «CODE SUMMER: FIRST STEP IN IT»

Асоціація «ІТ України» відкриває попередню реєстрацію на участь у Літній школі програмування для дітей віком від 12 до 17 років «CODE SUMMER: FIRST STEP IN IT», що проходить в рамках профорієнтаційного проекту Join_IT.

В наш час неможливо уявити собі повноцінне життя без цифрових технологій. Щоб наступне покоління українців не сприймало ІТ-індустрію, як щось складне і незрозуміле, ми вже вп’яте створюємо майданчик на якому протягом двох місяців учні старших класів намагаються освоїти базові навички програмування не лише відвідуючи лекції, а й створюючи власний проект (програму, гру, web-додаток чи сайт) - таким чином розвиваючи свої комунікаційні, презентаційні та лідерські навички.

Чому це цікаво

  • Учасники зможуть відчути себе в ролі справжніх програмістів, попрацювати в команді, створити власний ІТ-проект, презентувати його перед експертним журі та поборотись за першість.
  • Наставниками команд-учасників будуть досвідчені спеціалісти провідних ІТ-компаній України, спілкування з якими допоможе дітям усвідомити який шлях чекає на них від навчання до роботи в індустрії, а також студенти, що поділяться досвідом навчання на ІТ-спеціальностях.
  • Кожен учень зможе поринути в щоденний ритм українського айтішника – відвідати профільні тренінги, побувати в офісах відомих ІТ-компаній та дізнатись більше про доросле життя.
  • Це шанс з користю провести літні канікули, знайти нових друзів та весело провести час.

Етапи проекту

  • Вступне тестування (4 — 8 червня)
  • Навчання в групах (18 червня — 27 липня)
  • Підготовка проектів до захисту (30 липня — 10 серпня)
  • Конференція з нагоди закриття проекту (13-17 серпня)

Звертаємо вашу увагу, що попередня реєстрація є обов’язковою, а кількість місць - обмежена.

Участь у проекті безкоштовна.

Реєстрація за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/1iDteVZgJOB9eSRsMI4H2ioD4T5_YiWjYb0dtWEQbKUA/edit

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок