Опис курсу

Давайте абстрагуємося і вдумаймось в сенс фрази «дизайн інтер'єрів» ... Для нас дизайн - це перш за все комфорт, турбота про людину ... Це слово несе в собі глибокий сенс, а не просто набір інструментів. Це величезна можливість для кожної людини, спраглого творчості, відкрити себе, подивляться в очі своїм талантам, реалізуватися в яскравій і барвистій сфері, пішовши від сірих буднів і рутинної роботи.

Ми намагаємося передати всі тонкощі цього мистецтва нашим студентам, дозволити відчути себе частиною дизайну, пройнятися його суттю. Для того щоб стати дизайнером, не потрібно ніякої спеціальної підготовки, потрібно тільки велике бажання і прагнення до цього. Авторський курс нашої школи дизайну ідеально підійде для початківців, дасть їм сміливості зробити перший крок на зустріч мрії.

У нашому курсу не буде складних або незрозумілих термінів. Ми не класична школа або ВНЗ тому навчимо Вас дійсно необхідного.

Світло, колір, матеріали, планування, візуалізація - не просто розділи курсу, це добре продумана ланцюг навчання від одного до іншого. Ми покажемо на скільки важливо поєднувати це все в єдине ціле, і разом з тим на скільки це просто робити.

Наша школа дизайну проводить заняття в центрі Києва, в сучасних лекційних залах. Навчання майбутніх дизайнерів побудовано таким чином, щоб кожен зміг отримати належну увагу викладача.

Після закінчення курсу Ви опануєте:

  • програмою об'ємного моделювання Autodesk Revit;
  • навичками роботи в Photoshop які необхідні будь-якому дизайнерові;
  • створенням фотореалістичних рендерів в програмі 3ds Max;
  • основам робіт з іншими креслярськими програмами і їх взаємодій між собою;
  • розумінням технічного боку дизайн-проекту;
  • маркетинговим фішках і роботою з замовником.


Але найголовніше, Ви зможете відкритися, відчути своє стильове напрям і стати одним з кращих.

Об'єм курсу: 8 тижнів по 3 заняття (2 часа)

Час проведення: 10: 00-12: 00

Дні проведення: Пн, Ср, Пт

Для детальнішої інформації перейдіть на наш сайт:

cadcourses.com.ua

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок