Опис курсу

Підготовка до ЗНО та ДПА - важливий етап в житті кожного школяра. ДПА - державна підсумкова атестація, фактично є випускним іспитом, підводить підсумки навчання для учнів 4, 9 та 11 класів. ЗНО - вступний іспит до вищих навчальних закладів. Для того, щоб подати документи до будь-якого ВНЗ, потрібно отримати бал ЗНО.

Наш навчально-освітній центр готує до ЗНО та ДПА індивідуально та в групах. За рік підготовки наші учні засвоюють весь необхідний шкільний матеріал, вчаться проходити тести, регулярно здають пробні тестування. Адміністрація центру допоможе з вибором курсу підготовки, а викладачі з десятирічним досвідом підготовки учнів до здачі ЗНО допоможуть засвоїти програму.
Ми пропонуємо:

  • два види підготовки: онлайн і офлайн. Вибір залежить тільки від вашого графіка.

Заняття онлайн https://planetaclub.com.ua/podgotovka-k-zno-onlayn більш комфортні для учнів, яким доводиться часто переміщуватися. Рівень викладання нічим не відрізняється.

  • Заняття індивідуально і в групах. Група - хороший вибір для системних і регулярних занять. Доступ до навчального сайту, наявність всіх навчальних матеріалів, контроль домашніх завдань, регулярні зрізи знань - все це переваги занять в групі. Індивідуальні заняття підійдуть для учнів з щільним графіком, а також, якщо потрібно заповнити велику кількість прогалин або навпаки - випереджати програму.

Готуємо до ЗНО з таких предметів https://planetaclub.com.ua/podgotovka-k-zno

Чекаємо вас на заняттях. Телефонуйте. Ми готуємо до ЗНО на високі бали.

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар
Партнери сайту
Dialogue online
Dialogue online
Всі партнери | Стати партнером

Усі курси в Дистанційному навчанні, а також ВНЗ в Дистанційному навчанні, коледжі та технікуми в Дистанційному навчанні, репетитори в Дистанційному навчанні, тренінги в Дистанційному навчанні, робота в Дистанційному навчанні

Зворотній зв'язок