Опис курсу

Компанія «EnglishOffice» проводить підготовку до здачі міжнародних іспитів з англійської онлайн і консультує своїх клієнтів з питань реєстрації на здачу International English Language test.

Також ми проводимо тренінги з підготовки до международнийм іспитів, які спрямовані на опрацювання основних навичок, необхідних для успішної здачі іспитів, усунення найбільш поширених помилок, а також повторення ключових вимог до виконання завдань по кожній секції іспиту.

Існує велика різноманітність міжнародних іспитів з англійської, найпопулярнішими є — IELTS, TOEFL, CAE, FCE.

Кожен з international english test оцінює певні навички володіння мовою, наприклад, TOEFL оцінює чотири навички: listening, speaking, reading і writing. На здачу кожного іспиту відводиться певна кількість часу.

Відмінною рисою МЕ є термін дії сертифіката. Сертифікати TOEFL та IELTS дійсні протягом двох років, термін дії Кембриджського сертифікату необмежений.

Після закінчення курсу підготовки і здачі iспиту компанія EnglishOffice пропонує своїм клієнтам пакет занять Supplementary English Course, який дає можливість підтримати досягнутий рівень і здобувати нові знання та навички.

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар
Партнери сайту
Моравія, чеський центр
Моравія, чеський центр
Всі партнери | Стати партнером

Усі курси в Дистанційному навчанні, а також ВНЗ в Дистанційному навчанні, коледжі та технікуми в Дистанційному навчанні, репетитори в Дистанційному навчанні, тренінги в Дистанційному навчанні, робота в Дистанційному навчанні

Зворотній зв'язок