Докладна інформація про компанію

Canoe camp – це команда молодих людей, які 3-и роки назад вирішили змінювати світ, збираючи унікальних людей навколо себе.
Робота з підлітками – це не просто розвага чи класні емоції, це чудовий спосіб поділитися з ними своєю турботою, передати досвід та вплинути на майбутнє. Ми хочемо ділитися світлом, яке нас переповняє.

Canoe camp – це сезонний табір для підлітків, які люблять подорожувати із користю, а також різні зустрічі впродовж року в різноманітному форматі: квести, великі вечірки, арт-пікніки, фести та вилазки на природу і т.д.

Canoe camp створений для того, що сучасне покоління не втратилося в світовому океані подій. Ми зацікавленні аби кожен знайшов своє призвання і змінював світ на краще! Окрім, скаут-кемпа на Острові, ми подорожуємо Україною та Європою. Переконанні, що це розвиває наш світ та наші можливості.

Ми даємо кожному учаснику впевненість в своїх силах, кидаємо виклики та учимо бути відкритими та щирими, сміливими та цілеспрямованими лідерами для оточуючих. 

Курси
Категорії курсу: мистецтво, творчість - акторська майстерність; спорт, фізичний розвиток - туризм, альпінізм; початковий розвиток - дитячі табори.
Вік аудиторії: молодша школа, середня школа.
від 4500 грн
-5%
Оцінка відвідувачів
Поки ніхто не дав оцінку цій компанії, і Ви можете поставити свою оцінку першим.
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте компанію і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок