Київський університет туризму, економіки та права (КУТЕП)

Київський університет туризму, економіки та права (КУТЕП)

 • Платне навчання
 • Військова кафедра
 • Післядипломна освіта
 • Аспірантура, докторантура
 • Пiдготовче вiддiлення
 • Безкоштовне навчання
 • Гуртожиток

5000
студентів
140
викладачів
95
кандидатів
наук
25
професорів
і докторів наук

Спеціальності

Факультети

Факультет туризму, готельного та ресторанного бізнесу:

 • Готельно-ресторанна справа.
 • Туризм.

Факультет міжнародних економічніх відносин і менеджменту:

 • Міжнародні економічні відносини.
 • Менеджмент.
 • Маркетинг.
 • Облік і аудит.

Юридичний факультет:

 • Правознавство (особливістю юридичного факультету є його спеціалізації: «Нотаріат», «Митно-правова», «Господарсько-правова», «Державна виконавча служба». Навчання за спеціалізаціями впроваджено на 5 курсі. Студенти магістратури навчаються за фахом «Цивільне та трудове право»).

  Про ЗВО/ВНЗ

  Матеріально-технічна база: бібліотека, комп'ютерні класи, лабораторія-готел лабораторія-ресторан, лабораторія-турфірма, спорткомплекс.

  Університет засновано в 1995 році.

  Університет входить до складунавчально-науково-виробничого комплексу «Туризм, готельне господарство, економіка і право».

  Головним завданням Комплексу є координація спільної діяльності навчально-виховних закладів, організацій, установ по реалізації Закону України «Про освіту». Впровадження системи ступеневої підготовки фахівців за наскрізними навчальними планами та програмами, ефективне використання науково-педагогічних кадрів, навчально-лабораторної та виробничої бази, спеціальної інфраструктури, організація підвищення кваліфікації викладачів навчальних закладів та працівників підприємств, спільне проведення науково-дослідних робіт, апробація та використання їх результатів, підготовка наукових кадрів, розробка навчально-методичного забезпечення тощо.

  На базі Комплексу створено Асоціацію працівників навчальних закладів України туристського і готельного профілю і зареєстровано в Мінюсті України як громадську організацію, а також укладені угоди про творчу співпрацю з Академією педагогічних наук України, інститутом історії України, інститутом філософії, інститутом держави і права, інститутом соціології, інститутом міжнародних відносин, Національним університетом ім. Тараса Шевченка, інститутом політології та етнонаціональних відносин НАН України, Центральною бібліотекою ім. Вернадського НАН України.

  Навчаючись в Університеті, студенти набувають фундаментальні знання в галузі туризму, міжнародних економічних відносин, економіки, обліку, правознавства, нотаріату і митно-правової діяльності, опановують кілька іноземних мов (англійська, німецька, французька, іспанська), набувають навичок наукового пошуку та дослідної роботи. Університет є провідним навчальним центром з підготовки фахівців туристичної галузі України.

  Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 1 липня 2002 року студенти-юнаки мають можливість пройти військову підготовку за програмою офіцерів запасу.

  За рекомендацією Уряду України у 1998 році Університет було прийнято до складу Ділової Ради Всесвітньої туристської організації (СОТ). Участь у СОТ дає можливість отримувати необхідну методичну допомогу, широку інформацію про міжнародний туризм і вивчати міжнародний туристичний досвід, брати участь у семінарах та стажуванні в рамках СОТ.

  Комплекс має міжнародні договори про співробітництво з навчальними закладами Бельгії, Німеччини, Польщі, Болгарії, Італії, Канади, Китаю, Франції, Чехії, Словаччини, Білорусії, Росcіі.

  Спеціалісти, яких випускають навчальні заклади Комплексу, одержують високий рівень знань і практичних навичок, відмінно рекомендують себе на роботі в підприємствах і установах.


  Відгуки

  76
  Залишити відгук
  Залишити відгук
  Ваша оцінка
  Будь ласка, виберіть кількість зірок
  Будь ласка, введіть ваше ім’я
  Будь ласка, введіть коментар.
  1000 символів
  або Відмінити
  ,

  взятка на взятка,а те кто платить не хочет ваши знания вам тут не помогут,их это не интересует,подумайте прежде чем поступать сюда,вас будут валить на каждом экзамене!

  ,

  перехожу на второй курс, но могу сказать что преподаватели отличные! но студенческий на первом курсе не выдали, надеюсь на втором выдадут.

  ,

  Неплохой ВУЗ, по крайней мере в 2010м таким был. Если хочешь учиться и получать знания - получишь. Если учиться не хочешь - на тройках спокойно закончить можно не напрягаясь.

  ,

  Вуз неочень,корпус один для коледжа,училища и вуза,хотели строить корпус для вуза но не суждено теперь строят ЖК,красиво рассказывали про новый корпус в 2007 году,тереторию выделели чтото начали делать и остановили..............Общежытие для техникума и училища,но в ужасном состоянии,корпус тоже...

  ,

  Практика здесь хорошая. Преподаватели адекватны.


  Залишити відгук

  Усі ЗВО/ВНЗ в Києві, а також коледжі в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві