Блог навчальних закладів

Знайдено 7 статей

BAS Документообіг — сучасна система документообігу вашого підприємства

Наша команда ЦСН Проком створює багато цікавого та корисного контенту, зокрема й для системи BAS Документообіг. А щоб вам не бігати та не шукати — зібрали цікавий та пізнавальний матеріал про BAS Документообіг в одну статтю.

Боротьба титанів: ITILv4 vs ITILv3

Наприкінці 2019 року у світ вийшла нова, 4-та версія IT Infrastructure Library, бібліотеки книг, що описують найкращі практики на тему інфраструктури інформаційних технологій. Чи є суттєва різниця між версіями? Спробуємо дати відповідь у статті.

Перехід життєвого циклу документа в електронний вигляд на базі конфігурації BAS документообіг

У цій статті ми хочемо з вами поділитися рекомендаціями, які етапи необхідно пройти для переведення життєвого циклу документа в електронний вигляд на базі конфігурації «BAS: Документообіг».

Як не варто поводитись на співбесіді

Олена Кравцова, Head of HR Department в Aimprosoft, вирішила проаналізувати свій досвід рекрутингу та вивести помилки, які можуть стати критичними та привести до відмови кандидату.

Підсистема управління інженерними даними TrinityPDM

TrinityPDM — система управління даними про виріб не є штатною підсистемою ERP.  Вона була додатково розроблена фахівцями ТОВ «Проком»  для автоматизації конструкторсько-технологічної підготовки виробництва у BAS ERP.

Англійська мова - рушійна сила в IT

Якщо ви володієте мовою на високому рівні, ви можете домовитися про більш вигідні для себе умови співпраці та отримати вигоду в майбутньому.