Блог навчальних закладів

Знайдено 1409 статей

Корисна притча для тих, хто працює над собою

В D-Space ми завжди користуємось одним золотим правилом: «знаю + не роблю = не знаю»

7 простих способів забезпечити ефективну взаємодію співробітників

Чи може компанія працювати як годинник? Так. Хоча, все одно без невеличких казусів не обійтись. Але вони необхідні, вони — грунт для вдосконалення та навчання.

Запрошуємо вас 25 липня 2022 року на навчальний курс «Сертифікований провідний аудитор ISO 37001»

Продовжується набір учасників на навчальний курс PECB з підготовки сертифікованих провідних аудиторів системи управління протидії хабарництву, що допомагає отримати необхідні знання та досвід для аудиту СУПХ.

Запрошуємо вас 18 липня 2022 року на навчальний курс «Сертифікований провідний фахівець із впровадження на основі ISO 37001»

Продовжується набір учасників на навчальний курс PECB з підготовки сертифікованих провідних фахівців із впровадження системи управління протидії хабарництву, що допомагає своєчасно створити антикоррупційні заходи для сталого розвитку організації.

П’ять помилок, що провокують неякісну комунікацію в бізнесі

Є певні првила і закони бізнесу, які діють, незважаючи на зовнішні фактори, як то війна чи криза. Тому розглянемо з вами п’ять помилок, які провокують неякісну комунікацію в бізнес-середовищах.

9 soft skills для успішної кар'єри

Успішна кар’єра —це не тільки професійні знання. Без «гнучих навичок» вам буде дуже важко піднятися по кар’єрних сходинках. Справжній професіонал має володіти спеціальними знаннями та набором рис та вмінь. Про цей набір і поговоримо.

5 головних управлінських навичок, які необхідно розвинути кожному керівнику

Дізнайтеся, як прокачати основні управлінські навички та підвищити власну ефективність!

Зачем компаниям переходить к бережливому производству

Бережливое производство — это определенная концепция управления. Ее основа — постоянный поиск возможностей устранить потери на производстве и в офисе.

8 шагов создания бренда

Если Вы хотите создать бренд компании/продукта/услуги, но не знаете, как это сделать, тогда у нас для Вас есть следующая, важная информация. Читайте далее...

Бизнес-коллекции Samsonite для тренеров и преподавателей

Работа бизнес-тренера связана с постоянными переездами. Тренинги в разных городах, конференции, выездные семинары, выступления на корпоративных выездах в зарубежных отелях.