Курси

Математика, підготовка до ЗНО


 • 650 грн 

Дистанційний курс "Математика: підготовка до ЗНО" у школі Знання Онлайн дає змогу учням пройти всю шкільну програму і ефективно підготуватися до ЗНО з математики!

Програма курсу відповідає вимогам Міністерства освіти та науки України, містить детальні відео-уроки, пояснення та приклади типових задач, підсумкові конспекти та тести для перевірки знань до кожної теми. Також учні школи отримують доступ до вебінарів (онлайн занять) з викладачем школи. Для зручності вивчення курс розбитий на 10 тем.

Почати навчання можна у будь-який час, з будь-якого місця, де ви маєте доступ до мережі інтернет. Всі матеріали курсу постійно доступні на сайті школи Знання Онлайн.

Курс підготовка до ЗНО з математики розділений на теми:

 1. Числа і вирази (2 год. 23 хв. відео-уроків, 3 конспекти, 8 тестів) - відкрита для вивчення
 2. Рівняння і нерівності (2 год. 12 хв. відео-уроків, 2 конспекти, 3 тести) - відкрита для вивчення
 3. Тригонометрія (2 год. 26 хв. відео-уроків, 5 конспектів, 3 тести) - відкрита для вивчення
 4. Степенева функція і логарифми (2 год. 18 хв. відео-уроків, 1 конспект, 2 тести) - 99 грн
 5. Функції та їх графіки. Вектори (2 год. 33 хв. відео-уроків, 3 конспекти, 1 тест) - 99 грн
 6. Похідна та інтеграл (2 год. 35 хв. відео-уроків, 4 конспекти, 1 тест) - 99 грн
 7. Комбінаторика, ймовірності, статистика, прогресії (2 год. 3 хв. відео-уроків, 4 конспекти) - 99 грн
 8. Геометрія: Трикутник та коло (2 год. 39 хв. відео-уроків, 3 конспекти) - 99 грн
 9. Геометрія: Чотирикутники (2 год. 11 хв. відео-уроків, 3 конспекти) - 99 грн
 10. Стереометрія та тіла обертання (в розробці)

Курс математики побудований таким чином, щоб учні поступово вивчали матеріал від простішого до складнішого, отримували знання та розвивали логіку.

По закінченню курсу, учень буде володіти всіма необхідними знаннями, формулами, правилами та законами шкільної математики, познайомиться з методами рішення задач та зрозуміє їхню роль в математиці. Основна частина курсу присвячена вирішенню практичних завдань. Детально розібрані та пояснені всі типові для ЗНО задачі. В кінці кожної теми учням пропонується пройти тестування для перевірки знань. Тестування побудовано на зразок тестів ЗНО. Вирішення учнем тестів є дуже важливою складовою навчального процесу, адже це його самостійна робота. Кожен тест має два-три варіанти, вирішивши всіх їх учень закріпить свої знання та буде готовий вирішувати завдання самостійно.

Перші три теми відкриті для вільного перегляду, наступні теми є платними. При купівлі всього курсу "Математика: підготовка до ЗНО" діє знижка.

На сайті школи також доступні онлайн курси підготовки до ЗНО з української мови та літератури, історії України, фізики, хімії та географії.

Перша тема курсу математики – Числа і вирази. Вона охоплює теоретичні відомості про числа і типи чисел, формули скороченого множення, формули роботи з виразами, що містять степені та корені, відомості про властивості подільності чисел, про відсотки та деякі інші найпростіші текстові задачі. У практичній частині ви знайдете вирішення типових задач. Розглядаються задачі різної складності від простих до найскладніших.

Перша тема курсу математики є фундаментом, який необхідний для вивчення всіх інших тем.

Друга тема курсу – Рівняння та нерівності. Вона навчить вас розв’язувати рівняння та нерівності, а також їх системи. Ви познайомитися з усіма типам задач, що зустрічаються на ЗНО, навчитесь застосовувати спеціальні методи їх розв’язання. Ця тема теж є базовою для подальшого вивчення математики, тому що більшість методів та принципів зустрічатимуться і у наступних темах.

Третя тема курсу – Тригонометрія. Ви вивчите, що таке синус та косинус, зрозумієте де і для чого використовуються ці поняття в нашому житті. Познайомитися з тригонометричними формулами перетворення виразів, навчитеся розв’язувати тригонометричні рівняння та нерівності, вивчите як виглядають хвилеподібні графіки тригонометричних функцій та які вони мають цікаві властивості.

Четверта тема курсу – Показникова та логарифмічна функції. Вона присвячена тим задачам де зустрічається показникова функція та обернена до неї за дією - логарифмічна. Тема містить теоретичні описи матеріалу, властивості даних функцій та вирішення багатьох задач: перетворення виразів, рівняння та нерівності.

П’ята тема курсу – Функції та їх графіки. Вектори. Одна з найбільш прикладних тем курсу. Вона підсумовує знання про всі види функцій, які вивчають в шкільній програмі, описує їх графік та вчить працювати з ними. Робота з графіками та їх аналіз є невід’ємною складовою таких наук, як економіка та банківська справа, всіх природничих наук, таких як фізика, хімія та інших. До цієї теми відносяться також вектори. Що це таке і навіщо їх придумали? Дуже просто, вони допомагають вирішувати багато складних задач. Тепер і ви зможете це робити.

Шоста тема курсу – Похідна та інтеграл. В цій темі учні дізнаються, що таке похідна і як її використовувати для вирішення задач геометрії, фізики, економіки. Від похідної йде перехід до інтегралів та їх обчислення. Цей розділ буде корисним тим, хто планує продовжити навчання в університеті. Після вивчення цього розділу ви будете мати початкові знання з вищої математики.

Сьома тема курсу – Комбінаторика, теорія ймовірностей та статистика. Прогресії. Тут зібрані лекції та приклади вирішення задач на імовірність подій, задач що вирішуються за допомогою прогресій, основ статистики, обробки даних та комбінаторики.

Восьма тема курсу – Геометрія. Трикутники та коло. Від часів древньогрецьких математиків до нашого часу розвивалася геометрія – наука про простір. Ви вивчите закони, теореми та правила, що допоможуть вам розв’язувати геометричні задачі, зрозумієте чим відрізняється рівнобедрений трикутник від рівностороннього та багато іншого. Крім того це дуже наочна і красива наука, що розвиває уяву учнів.

Дев’ята тема – Геометрія. Чотирикутники. Чотирикутник – найпопулярніша фігура в нашому житті. Ви познайомитися з квадратами, прямокутниками, трапеціями, паралелогграмами, ромбами. Якщо ви хочете колись побудувати власний будинок, вам не обійтися без знання геометрії – як рахувати кути та відстані, площу та об’єм різноманітних фігур.

І остання десята тема присвячена об’ємній геометрії – Стереометрії. В ній мова піде про фігури у просторі. Від найпростіших співвідношень між прямими та площинами, тема поступово переходить до тіл обертання, таких фігури, як піраміди, циліндри, призми, конуси та сфери.

Підготуватися до ЗНО стало простіше! Навчайтеся та несіть свої знання у своє життя.

Автор курсу,

Олександр Ярусевич

Школа Знання Онлайн - дистанційна підготовка до ЗНО

http://znonline.org/

Категорії курсів


Залишити коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Усі курси в Дистанційному навчанні, а також ЗВО (вузи) в Дистанційному навчанні, репетитори в Дистанційному навчанні, тренінги в Дистанційному навчанні

Також в Дистанційному навчанні