Курси

Дизайн UX/UI


  • 6800 грн 

🙌 Якщо ви хочете стати UX / UI-дизайнером або бажаєте ближче познайомитися з цією професією і навчитися проектувати сайти і додатки записуйтеся на наш курс.

🗓 Зараз йде набір на оновлений курс дизайну UX/ UI. Початок занять 3 серпня.

💵 Курс розрахований на новачків і початківців дизайнерів, тому він отримав назву "EASY DESIGN COURSE". Вартість курсу 6800 грн.

🕔 Заняття будуть проходити онлайн по понеділках та середах з 19:00 до 21:00. З 3 серпня по 23 вересня.

⚡www.prostoydesign.com

Курс буде корисний

1️⃣ Студентам, які хочуть придбати нову професію.

2️⃣ Співробітникам IT, які хочуть навчитися оцінювати дизайн і спілкуватися c дизайнерами на одній мові: PM, Developer, HR.

3️⃣ Фрілансерам, які хочуть зміцнити свої навички в UX/UI.

4️⃣ А також усім, хто вже працює, але мріє стати дизайнером.

🤷 Ми помітили, що все частіше на курсах дизайну студентам пропонують слухати записи лекцій, без можливості задавати питання. Десь це робити можна, але за допомогою чатів. А домашні роботи перевіряються вибірково, тому що в групах багато людей і на всіх не вистачає уваги.

🔥 Тому ми вирішили зробити свій власний курс.

🧨 На заняттях "EASY DESIGN COURSE" ви стаєте учасником обговорення, а не просто слухачем. Ми набираємо від 5 до 15 студентiв, тому завжди можемо уважно стежити за прогресом кожного студента. Віримо, що хороший дизайнер не боїться ставити запитання і любить приділяти увагу дрібницям.

🗄Ми проаналізували вимоги популярних IT-компаній до дизайнерiв-початківців: що частіше питають на співбесідах, чого очікують від кандидатів і які навички найбільш затребувані.

🎉 Тепер в програмі стало більше UX, а заняття, які стосуються UI, перерозподілили, щоб з курсу нічого не видаляти. Поправили ритм і навантаження домашніх завдань, щоб студенти не так сильно втомлювалися.

🙂 Програма стала більш насичена, але вчитися по ній простіше!

🤘За два місяці ми пройдемо основні стадії роботи над проектом: Define Business goals, Research, Analysis, User Personas, UJM, Flowcharts, Conceptualize, Wireframes, Mockups, Interactive Prototypes, Usability Testing і кожен студент, в процесі навчання, підготує свою першу роботу для портфоліо.

🎙Куратор Денис Андрєєв. Продуктовий дизайнер c досвідом більш 10 років. Працював над проектами для "Raffaello" і "COMFY". Розробив адаптивний дизайн "Work.ua", проектував UX для "Rozetka". Працював над сервісом для роботи з "Google Analytics" - "OWOX BI". Зараз дизайнер в "Revenue Grid" - компанії-партнера "Microsoft" і "Oracle".

Категорії курсів


Залишити коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Усі курси в Дистанційному навчанні, а також ЗВО (вузи) в Дистанційному навчанні, репетитори в Дистанційному навчанні, тренінги в Дистанційному навчанні

Також в Дистанційному навчанні