Опис курсу

🙌 Якщо ви хочете стати UX / UI-дизайнером або бажаєте ближче познайомитися з цією професією і навчитися проектувати сайти і додатки — записуйтеся на наш курс.

🗓 Зараз йде набір на оновлений курс дизайну UX/ UI. Початок занять 3 серпня.

💵 Курс розрахований на новачків і початківців дизайнерів, тому він отримав назву "EASY DESIGN COURSE". Вартість курсу 6800 грн.

🕔 Заняття будуть проходити онлайн по понеділках та середах з 19:00 до 21:00. З 3 серпня по 23 вересня.

⚡www.prostoydesign.com

Курс буде корисний

1️⃣ Студентам, які хочуть придбати нову професію.

2️⃣ Співробітникам IT, які хочуть навчитися оцінювати дизайн і спілкуватися c дизайнерами на одній мові: PM, Developer, HR.

3️⃣ Фрілансерам, які хочуть зміцнити свої навички в UX/UI.

4️⃣ А також усім, хто вже працює, але мріє стати дизайнером.

🤷 Ми помітили, що все частіше на курсах дизайну студентам пропонують слухати записи лекцій, без можливості задавати питання. Десь це робити можна, але за допомогою чатів. А домашні роботи перевіряються вибірково, тому що в групах багато людей і на всіх не вистачає уваги.

🔥 Тому ми вирішили зробити свій власний курс.

🧨 На заняттях "EASY DESIGN COURSE" ви стаєте учасником обговорення, а не просто слухачем. Ми набираємо від 5 до 15 студентiв, тому завжди можемо уважно стежити за прогресом кожного студента. Віримо, що хороший дизайнер не боїться ставити запитання і любить приділяти увагу дрібницям.

🗄Ми проаналізували вимоги популярних IT-компаній до дизайнерiв-початківців: що частіше питають на співбесідах, чого очікують від кандидатів і які навички найбільш затребувані.

🎉 Тепер в програмі стало більше UX, а заняття, які стосуються UI, перерозподілили, щоб з курсу нічого не видаляти. Поправили ритм і навантаження домашніх завдань, щоб студенти не так сильно втомлювалися.

🙂 Програма стала більш насичена, але вчитися по ній — простіше!

🤘За два місяці ми пройдемо основні стадії роботи над проектом: Define Business goals, Research, Analysis, User Personas, UJM, Flowcharts, Conceptualize, Wireframes, Mockups, Interactive Prototypes, Usability Testing і кожен студент, в процесі навчання, підготує свою першу роботу для портфоліо.

🎙Куратор — Денис Андрєєв. Продуктовий дизайнер c досвідом більш 10 років. Працював над проектами для "Raffaello" і "COMFY". Розробив адаптивний дизайн "Work.ua", проектував UX для "Rozetka". Працював над сервісом для роботи з "Google Analytics" - "OWOX BI". Зараз дизайнер в "Revenue Grid" - компанії-партнера "Microsoft" і "Oracle".

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар
Партнери сайту
MiniBoss Business School Chernivtsy, бізнес-школа
MiniBoss Business School Chernivtsy, бізнес-школа
Всі партнери | Стати партнером

Усі курси в Дистанційному навчанні, а також ВНЗ в Дистанційному навчанні, коледжі та технікуми в Дистанційному навчанні, репетитори в Дистанційному навчанні, тренінги в Дистанційному навчанні, робота в Дистанційному навчанні

Зворотній зв'язок