Докладна інформація про компанію

«Oratorica» - це двері в багатообіцяюче майбутнє для учнів, студентів або фахівців в різних областях. У всіх бажаючих є можливість професійно і швидко вивчити англійську, німецьку та французьку мову за доступними цінами.

У нашій діяльності ми орієнтуємося на відмінні результати курсантів. У «Oratorica», крім англійської, викладають і інші мови. Ми намагаємося забезпечити комфортну атмосферу, надаємо нові навчальні програми, необхідне обладнання, висококваліфікованих учителів, які використовують різноманітні методи викладання, гнучкий розклад як для групових, так і для індивідуальних занять, а також доступну вартість навчання. Для того, щоб наш курсанти могли ефективно спілкуватися у відповідному мовному середовищі, серед наших викладачів є носії мови з європейських та інших країн.

У «Oratorica» ви зможете вивчити найпопулярніший в світі мову. Необмежені можливості для вивчення мови: висококваліфіковані кадри, вчителі-носії мови з індивідуальним підходом до кожного учня, для досягнення найкращих результатів по закінченні курсів, зручний розклад (денні та вечірні групи, з понеділка по п'ятницю і у вихідні), яке дозволить вам ефективно розпланувати час; заняття індивідуальні або в групі - в залежності від мети вивчення мови.

Наші центри:

  • вул. Мачтова 17, оф. 2

info@oratorica.com.ua

  • вул. Бочарова, 61-б

kotovskogo@oratorica.com.ua

  • вул. Академіка Корольова, 56-а

tairova@oratorica.com.ua

Курси
Категорії курсу: мовні - англійська мова; науки та підготовка до зно - мова.
Вік аудиторії: студенти, дорослі.
від 400 грн
Категорії курсу: мовні - німецька мова; науки та підготовка до зно - мова.
Вік аудиторії: студенти, дорослі, пенсіонери.
від 400 грн
Категорії курсу: мовні - французька мова; науки та підготовка до зно - мова.
Вік аудиторії: середня школа, студенти, дорослі, пенсіонери.
Категорії курсу: мовні - англійська мова.
Вік аудиторії: середня школа.
від 1200 грн
Категорії курсу: мовні - англійська мова; професійні, підвищення кваліфікації - продаж, переговори, керування, менеджмент.
Вік аудиторії: дорослі.
Категорії курсу: мовні - російська мова.
Вік аудиторії: дорослі.
Категорії курсу: мовні - іспанська мова.
Вік аудиторії: дорослі.
від 400 грн
Категорії курсу: мовні - італійська мова.
Вік аудиторії: дорослі.
від 400 грн
Оцінка відвідувачів
(по 2 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте компанію і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Занятия очень разнообразные и интересные, много новых слов, интересная программа, позитивный и очень профессиональный преподаватель. Занятия поучительные и развлекательные одновременно. Действительно развивают знание языка, позволяют разговаривать на различные темы, полезные и для работы, и для общения. Очень довольна.

,

В лице сотрудников школы иностранных языков Oratorica я нашел профессионалов, которые прекрасно знают и качественно выполняют свои обязанности. Знания, полученные на занятиях в школе Oratorica, очень помогли мне в моей работе, и я могу с уверенностью сказать, что если мне понадобится усовершенствовать свои знания языка или выучить любой другой иностранный язык, я вновь обращусь к команде профессионалов Oratorica.

Усі курси в Одесі, а також ВНЗ в Одесі, коледжі та технікуми в Одесі, репетитори в Одесі, тренінги в Одесі, робота в Одесі

Зворотній зв'язок