Блог навчальних закладів

Знайдено 12 статей

Значення та приклади використання «have got» в англійській мові

На перший погляд, конструкція «have got» досить проста, але насправді вона має цілих 3 можливих значення, а також відрізняється у британській та американській англійській.

ТОП-10 порад як покращити вашу розмовну англійську

Знати мову та розмовляти нею — дві різні речі. І велика кількість студентів розуміє це з власного досвіду, коли вивчаючи слова, граматику, читаючи та виконуючи письмові завдання, врешті-решт не може заговорити. Тоді наступні поради вам знадобляться!

5 причин, чому варто вивчати англійську цього літа

Зі шкільної та студентської пори ми звикли асоціювати літо з канікулами та відпочинком. Проте навчатися важливо будь-якої пори року, але для тих, хто не готовий витрачати літній час на це, у нас є 5 аргументів, здатних переконати у зворотному.

15 виразів про літо англійською мовою

Як зробити так, щоб не переривати навчання англійської мови навіть влітку? Правильно, зацікавитись нею по-справжньому. У цьому вам допоможе наша добірка з 15 ідіом, які містять “літні” слова (summer, shine, sun) або якось характеризують літню пору.

Поради підліткам: як не забути англійську за літо

Спілкування з однолітками та активна соціалізація зміцнює володіння граматикою та актуалізує засвоєну лексику, робить її активною. Інтерактивні підходи задіяють вашу емоційну частину, що покращить якість запам'ятовування.

Чому важливо вчити цілі фрази, а не окремі слова?

Корисні висловлювання для використання на практиці миттєво, спілкування у повсякденному житті та підтримати розмову на різні теми. Тренування навичок говоріння та аудіювання, і як результат — покращення розуміння та подолання мовного бар'єру.

Що робити, якщо теоретично граматику знаю добре, а на практиці не можу використовувати?

У цьому питанні криється й відповідь на нього. Практика — це ключова частина навчання. І якщо практики мало, теоретичні знання так і залишаються на рівні абстрактних ідей та концептів.

З чого розпочати вивчення бізнес англійської?

Потреба у вивченні бізнес англійської може виникнути з різних причин. Розширення бізнесу закордон, підвищення або бажання працювати в іншій країні. Єдина умова — знання мови на рівні В1, якщо це так, we invite you to read this article!

There is/are: чи все так просто, як здається на перший погляд?

Пропонуємо в якості експерименту сьогодні провести паралель між шкільною програмою і саморозвитком, яке відбувається практично кожен день з моменту закінчення старшої школи.

Let me introduce myself/Як розповісти про себе англійською?

Як за пару хвилин сподобатися оточуючим? Як справити вигідне враження на колег чи студентів? Що розповісти про себе, щоби отримати хорошу оцінку в школі?