Блог навчальних закладів

Знайдено 1529 статей

Як навчитися впевненно виступати за 2 дні? Запрошуємо на тренінг «Оратор за 2 дні» у Дніпрі та Києві

"Оратор за 2 дні" - це практичний тренінг та найпопулярніший тренінг у тисяч учнів. Ми випустили вже 175 групи за 9 років навчання! Дізнайся деталі навчання.

Трініті метод, або Трініті підхід у психосоматиці – що це?

Консультація з психосоматики «Трініті методи» - інноваційний метод, він включає розмову, розробку плану та призначення сучасних методів відновлення здоров'я. Суть методу: підхід до людської особистості як до триєдності тіла, розуму та душі.

Тренінги з продажу не працюють

Навчати чи не невчати команду відділу продажу? Який формат вибрати? Як отримати максимум користі від навчання? Як не викинути гроші на вітер, які були інвестовані у навчання? Відповіді Ви знайдете у пості...

П’ять помилок, що провокують неякісну комунікацію в бізнесі

Є певні првила і закони бізнесу, які діють, незважаючи на зовнішні фактори, як то війна чи криза. Тому розглянемо з вами п’ять помилок, які провокують неякісну комунікацію в бізнес-середовищах.

Робота із запереченнями

Заперечення краще запобігати, а не обробляти. Заперечення клієнта – це наслідок того, що на попередніх етапах переговорів із клієнтом ви щось зробили не так!

Ефективна комунікація: 6 правил ведення переговорів

Переговори — це майстерність й талант? Справжній профі може продати що завгодно та кому завгодно, навіть якщо його розбудити посеред ночі? Ні! Справжній профі — виявить потребу, з’ясує рівень її цінності та запропонує вигідне рішення для обох сторін.

Правила спілкування з клієнтами за телефоном

Результативність роботи, чи то промислова сфера, медіабізнес чи торгівля, безпосередньо залежить від уміння людей знаходити спільну мову.

Стандарти спілкування з клієнтом

Грубість чи неправильна поведінка персоналу можуть коштувати власнику бізнесу дорого: позначитися на прибутку або вдарити по репутації.

Якою має бути акція для залучення клієнтів?

Іноді деякі компанії влаштовують рекламні акції для залучення клієнтів. Припустимо, що компанія пропонує споживачеві якусь знижку, зовсім не факт, що ця акція приверне увагу клієнта.

Профессиональная коммуникация руководителя усиливает результативность сотрудников

Задача руководителя — руководить (руками водить). Словами или невербально указывать подчиненным, что надо делать (Руководитель сказал — другие сделали).