Клоун

Виступає у цирку, показуючи кумедні, цікаві номери. Він і актор, і жонглер, і еквілібріст, і дресирувальник. Клоуни в цирку на особливому рахунку, вони — сполучна ланка всіх циркових номерів, без них вистава розпадеться на окремі шматки, а магія цирку розвіється. Клоуни — це характер і настрій цирку.

Специфіка професії

Професія клоуна вважається найскладнішою у цирковому мистецтві. Клоун повинен бути і драматургом, і сам собі режисером, і візажистом, і кравцем, зуміти вигадати таку репризу, яка здивує, розсмішить, змусить глядачів задуматися. Фантазія, спостережливість, оригінальність, вміння імпровізувати головне в роботі клоуна.

Місце роботи

Обираючи професію клоуна, будьте готові до подорожей — циркова трупа, як правило, їздить з програмою по містам. Є можливість об'їздити всю країну (а кому пощастить, ще й закордон).

Особисті якості

Щоб стати клоуном, необхідна гарна координація, гострота реакції, пластичність, витривалість. Якщо в минулому були важкі травми, ця професія не для вас.

Кар'єра

У клоуна завжди є можливість підробити на різних заходах: днях народженнях, дитячих шоу.

Вступникам, які обирають майбутню професію та готуються до вступної кампанії, радимо скористатись докладною покроковою інструкцією зі вступу до навчального закладу. За допомогою цієї інструкції ви зможете вибрати спеціальність та ЗВО, підготуватись до іспитів, розібратись в правилах і нюансах вступу, зібрати всі документи та не пропустити терміни їхньої подачі.

Усі ЗВО/ВНЗ в Києві, а також коледжі в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві


Інші професії в категорії «Шоу-бізнес»