Менеджер зі свят

Професійний організатор масових веселощів (event-менеджер). Веде переговори з клієнтом, з'ясовує, яким повинен бути майбутній концерт, кого з артистів запросити, як прикрасити зал, пропонує оптимальний варіант проведення заходу. Пише сценарій свята, домовляється про оренду приміщення, вирішує всі організаційні питання — від запрошень до прибирання.

Специфіка професії

Event-менеджер — піарник, маркетолог і дизайнер в одній особі. Завдання максимум — провести захід так, щоб усім було весело і ніхто не пошкодував про те, що прийшов. Протягом підготовки заходу доводиться працювати з великою кількістю фахівців (від артистів до офіціантів), приділяти увагу кожній дрібниці, заряджати всіх енергією й оптимізмом.

Місце роботи

Еvent-агентства.

Особисті якості

Комунікабельність, привабливість, терпіння, вміння знайти спільну мову навіть з незговірливим клієнтом.

Кар'єра

Штатні співробітники event-агентств зазвичай отримують фіксовану ставку плюс бонуси від реалізованого проєкту.

Освіта

У event-сферу приходять люди найрізноманітніших професій, але краще закінчити ВНЗ за спеціальностями «Режисура театралізованих вистав та свят» або «Режисура естради та масових вистав».

Вступникам, які обирають майбутню професію та готуються до вступної кампанії, радимо скористатись докладною покроковою інструкцією зі вступу до навчального закладу. За допомогою цієї інструкції ви зможете вибрати спеціальність та ЗВО, підготуватись до іспитів, розібратись в правилах і нюансах вступу, зібрати всі документи та не пропустити терміни їхньої подачі.

Дивіться також усі ЗВО/ВНЗ в Києві, коледжі в Києві, курси в Києві, репетиторів в Києві, тренінги в Києві, роботу в Києві.


Інші професії в категорії «Шоу-бізнес»