Продюсер

Продюсер перетворює невідомого виконавця на зірку естради, виводить нову пісню на верхній рядок хіт-параду, знаходить гроші на зйомки та розкрутку фільму. Його задача грамотно інвестувати кошти в проект і отримати максимальний прибуток. Будні продюсера є робота з творчими колективами, організація креативного процесу. Його задача — забезпечити фінансування коштом рекламодавців, спонсорів, програм банківського кредитування, продажу дисків, концертів і багато чого іншого. Продюсер повинен вміти оцінити професіоналізм операторів, режисерів, освітлювачів.

Специфіка професії

Плюси професії

Високий дохід.

Мінуси професії

В Україні професія продюсера — для тих, у кого є потрібні зв'язку, корисні знайомства як серед людей мистецтва, так і серед бізнесменів. У ряди продюсерів пробитися складно — це закрита каста, де всі один одного знають.

Місце роботи

Музика, кіно, тв, радіо.

Особисті якості

Перша і найважливіша якість — інтуїція. Якщо людина не наділена цим природним даром, вона ніколи не стане продюсером. Друге — вміння орієнтуватися в інформації. Третє — комунікабельність. Четверте — схильність до інновацій, всього нового. П'яте — правильне ставлення до успіхів і невдач. Ну і ще можна набрати з десяток очевидних, які потрібні і в будь-якій іншій професії: працьовитість, пунктуальність і т.п.

Кар'єра

У кіно, театрі та шоу-бізнесі доходи продюсера безпосередньо пов'язані з успішністю просуваємого проєкта: чим більше вдалося заробити, тим вище дивіденди продюсера. Конкретні суми гонорарів у шоу-бізнесі зі зрозумілих причин зберігаються у суворій таємниці.

Освіта

Сьогодні для старту в професію краще отримати профільну освіту у ВНЗ: кілька років тому з'явилися перші програми професійної підготовки продюсерів.

Вступникам, які обирають майбутню професію та готуються до вступної кампанії, радимо скористатись докладною покроковою інструкцією зі вступу до навчального закладу. За допомогою цієї інструкції ви зможете вибрати спеціальність та ЗВО, підготуватись до іспитів, розібратись в правилах і нюансах вступу, зібрати всі документи та не пропустити терміни їхньої подачі.

Дивіться також усі ЗВО/ВНЗ в Києві, коледжі в Києві, курси в Києві, репетиторів в Києві, тренінги в Києві, роботу в Києві.


Інші професії в категорії «Шоу-бізнес»