Продюсер

Категория: Шоу-бізнес

Продюсер перетворює невідомого виконавця на зірку естради, виводить нову пісню на верхній рядок хіт-параду, знаходить гроші на зйомки та розкрутку фільму. Його задача грамотно інвестувати кошти в проект і отримати максимальний прибуток. Будні продюсера - робота з творчими колективами, організація креативного процесу. Його задача - забезпечити фінансування за рахунок рекламодавців, спонсорів, програм банківського кредитування, продажу дисків, концертів і багато чого іншого. Продюсер повинен вміти оцінити професіоналізм операторів, режисерів, освітлювачів.

Специфіка професії

Плюси професії

Високий дохід.

Мінуси професії

В Україні професія продюсера - для тих, у кого є потрібні зв'язку, корисні знайомства як серед людей мистецтва, так і серед бізнесменів. У ряди продюсерів пробитися складно - це закрита каста, де всі один одного знають.

Місце роботи

Музика, кіно, тв, радіо.

Особисті якості

Перша і найважливіша якість - інтуїція. Якщо людина не наділена цим природним даром, вона ніколи не стане продюсером. Друге - вміння орієнтуватися в інформації. Третє - комунікабельність. Четверте - схильність до інновацій, всього нового. П'яте - правильне ставлення до успіхів і невдач. Ну і ще можна набрати з десяток очевидних, які потрібні і в будь-якій іншій професії: працьовитість, пунктуальність і т.п.

Кар'єра

У кіно, театрі та шоу-бізнесі доходи продюсера безпосередньо пов'язані з успішністю просуваємого проекта: чим більше вдалося заробити, тим вище дивіденди продюсера. Конкретні суми гонорарів у шоу-бізнесі зі зрозумілих причин зберігаються у суворій таємниці.

Освіта

Сьогодні для старту в професію краще отримати профільну освіту у вузі: кілька років тому з'явилися перші програми професійної підготовки продюсерів.

Усі ЗВО (вузи) в Києві, а також коледжі в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві


Інші професії в категорії «Шоу-бізнес»