Хед-хантер

Категорія: HR, кадрові служби

Хед-хантери (або просто хантери) займаються пошуком і переманюванням у компанію замовника топ-менеджерів і керівників вищої ланки. Вони можуть знайти будь-якого коштовного фахівця, переконати його піти з фірми-конкурента й закрити позицію.

Специфіка професії

На відміну від рекрутерів, що вибирають підходящого кандидата з великої кількості претендентів, хед-хантери шукають людей, не зацікавлених у зміні роботи, що добре заробляють і цілком успішних. Таких фахівців звичайними способами не зачепити. І хантерам доводиться проявляти дива хитрості, використовуючи ледве не шпигунські методи роботи.

Місце роботи   

Спеціалізовані хед-хантінгові компанії.

Особисті якості

  • стресостійкість;
  • переконлива мова;
  • впевненість у собі.

Кар'єра й зарплата

Основних кар'єрних щаблів усього два: консультанти й партнер. Подальший кар'єрний ріст вимірюється не назвою посади, а досвідом і рівнем зарплати.

Заробіток хед-хантера складається з окладу (досить високого) і відсотків від річного доходу знайденого кандидата.

Вступникам, які обирають майбутню професію та готуються до вступної кампанії, радимо скористатись докладною покроковою інструкцією зі вступу до навчального закладу. За допомогою цієї інструкції ви зможете вибрати спеціальність та ЗВО, підготуватись до іспитів, розібратись в правилах і нюансах вступу, зібрати всі документи та не пропустити терміни їхньої подачі.

Усі ЗВО/ВНЗ в Києві, а також коледжі в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві


Інші професії в категорії «HR, кадрові служби»