Рекрутер

Головне завдання рекрутера — підібрати для клієнта необхідного співробітника. При цьому потрібно, по-перше, зорієнтувати замовника (допомогти йому визначити, наскільки його потреби відповідають ринковій ситуації), по-друге, знайти кандидата, оцінити його можливості й професіоналізм й, нарешті, допомогти клієнтові зробити вірний вибір і прийняти на роботу людину, що стане коштовним співробітником компанії на довгий час.

Специфіка професії

Заробітна плата  рекрутера-початківця невисока. Проте через півроку-рік роботи зарплата може відразу підскочити на 30%, а успішні співробітники отримують до 100% щомісячної надбавки до зарплати за перевиконання плану.

Місце роботи

Великі організації, кадрові агенції та ін.

Особисті якості

Успішному рекрутеру необхідні:

  • величезний запас оптимізму й почуття гумору;
  • стресостійкість і комунікабельність;
  • інтуїція — іноді потрібного кандидата можна вгадати;
  • знання англійської мови (як мінімум) для переговорів з іноземними клієнтами або для перевірки рівня мовної підготовки у претендентів.

Кар'єра

Кар'єра може розвиватися у трьох напрямках: ріст усередині компанії (менеджер, директор, партнер), робота в службі підбора персоналу якої-небудь компанії (краще західної), відкриття власного бізнесу.

Вступникам, які обирають майбутню професію та готуються до вступної кампанії, радимо скористатись докладною покроковою інструкцією зі вступу до навчального закладу. За допомогою цієї інструкції ви зможете вибрати спеціальність та ЗВО, підготуватись до іспитів, розібратись в правилах і нюансах вступу, зібрати всі документи та не пропустити терміни їхньої подачі.

Дивіться також усі ЗВО/ВНЗ в Києві, коледжі в Києві, курси в Києві, репетиторів в Києві, тренінги в Києві, роботу в Києві.


Інші професії в категорії «HR, кадрові служби»