Гід-перекладач

Супроводжують туристів на екскурсіях, круїзах, автобусних турах за кордон з українськими громадянами.

Специфіка професії

Плюси професії

Гід-перекладач спілкується з іноземцями, людьми з несхожим менталітетом та культурою. Для студентів це і заробіток, і відмінна мовна практика, і можливість поїздити країною.

Мінуси професії

Навіть в фешенебельне місце не варто надягати взуття на високих підборах. Гіду доводиться багато ходити, тому шпильки краще залишити вдома.

Особисті якості

  • комунікабельність;
  • вміння знайти вихід з будь-якої ситуації;
  • доброзичливість (навіть на дуже наївне питання необхідно відповідати без роздратування, враховуючи особливість сприйняття українського життя зі сторони),
  • пунктуальність (не можна запізнюватися на екскурсію або затримуватися в музеї коштом обіду, інакше туристи залишаться голодними);
  • приємна зовнішність (особливо коли потрібно супроводжувати групу в музей або театр).

Вступникам, які обирають майбутню професію та готуються до вступної кампанії, радимо скористатись докладною покроковою інструкцією зі вступу до навчального закладу. За допомогою цієї інструкції ви зможете вибрати спеціальність та ЗВО, підготуватись до іспитів, розібратись в правилах і нюансах вступу, зібрати всі документи та не пропустити терміни їхньої подачі.

Дивіться також усі ЗВО/ВНЗ в Києві, коледжі в Києві, курси в Києві, репетиторів в Києві, тренінги в Києві, роботу в Києві.


Інші професії в категорії «Гуманітарні науки»