Тележурналіст

Категория: Гуманітарні науки

Кар'єру на телебаченні починати краще з посади кореспондента. Ви навчитеся готувати репортажі, монтувати і озвучувати матеріали, працювати з режисером і редактором. На відміну від телеведучих, які більшу частину часу проводять в студії або кабінеті, кореспонденти знаходяться там, де відбувається найцікавіше.

Специфіка професії

Є два види сюжетів для програм, які йдуть у записі, і репортажі для новин. Якщо в першому випадку у журналіста є час обробити відзнятий матеріал, написати гарний закадровий текст, то в новинах найголовніше - швидкість. Працювати потрібно в шаленому темпі, все вирішують хвилини. І ось коли все вдалося, і в останній момент ви встигли надіслати сюжет в телекомпанію, виявиться, що для вашого матеріалу в ефірі не вистачило часу. Образливо? Так, але до цього теж треба бути готовим.

Місце роботи

Телебачення.

Особисті якості

Головна якість журналіста - цікавість.

Кар'єра

Ви можете стати штатним співробітником і замість гонорарів отримувати стабільну зарплату (зарплата залежить від ваших обов'язків та бюджету телеканалу). А далі можна піти по одному з двох шляхів. Перший "вертикальний ріст": від кореспондента до редактора, режисера, продюсера, шеф-редактора або навіть керівника каналу. Другий - "горизонтальний": залишатися кореспондентом або ведучим програм, але переходити на телеканали з вищою зарплатою.

Усі ЗВО (вузи) в Києві, а також коледжі в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві


Інші професії в категорії «Гуманітарні науки»