Фармація: усе про спеціальність I8 (226)

24 грудня 2024
Фармація: усе про спеціальність I8 (226)

Останнє оновлення 7 травня 2026


Залишити коментар
Введіть ваше ім’я.
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Введіть ел. пошту.
або Відмінити
Оксана,26.02.2026, 16:54
Доброго дня ,після коледжу за професією лікувальна справа, можна вступити на магістратуру заочно на фармацевта і які умови??
Education.ua,26.02.2026, 17:23

Ви можете вступати на неподільну магістратуру, тобто де бакалаврат і магістратура разом. Ось тут можете підібрати заклад для вступу на заочну форму. Для вступу потрібні результати НМТ. Реєстрація на це випробування стартує 5 березня. Вступна кампанія почнеться з реєстарції електронних кабінетів 1 липня 2026 року. Більше роз'яснень дивіться в розділі Вступ.

Оксана,26.02.2026, 16:47
Доброго дня в мене освіта фельдшер , лікувальна справа, хочу працювати в аптеці в селі, яке навчання мені можна пройти заочно?
Вероніка,31.01.2026, 10:14
Тобто загалом вчитись на фармацевта треба 6 років? Також, чи складно вчитись на цю спеціальність?
Education.ua,02.02.2026, 09:18

Навчання на неподільній магістратурі триває 5 років. Далі можна вступати до інтернатури за потреби. Щоб зрозуміти, чи підходить вам спеціальність фармацевта, проаналізуйте освітні програми, які пропонують ЗВО, почитайте відгуки студентів і випускників про навчальний процес.

Наталя.,10.02.2026, 18:01
А якщо не пройти інтернатуру, то можна працювати в апиеці і який диплом буде-бакалавра?
Education.ua,12.02.2026, 17:24

Після навчання на неподільній магістратурі ви матимете диплом магістра. Зазвичай для роботи фармацевтом в аптеці цього достатньо.

Ольга,04.11.2025, 20:27
В мене диплом за спеціальністю сестринська справа, чи можна пройти курси щоб працювати в аптеці
Education.ua,05.11.2025, 08:13

Для роботи в аптеці потрібна фахова фармацевтична освіта. Ви можете розглянути навчання в коледжі. З наявною вже медсестринською освітою є шанси вступити на скорочений термін навчання.

Оксана,28.10.2025, 19:21
Після коледжу теж потрібно здавати НМТ на вступ на фармацію?
Education.ua,29.10.2025, 08:52

Так, для вступу в університет потрібні результати НМТ.

Наталія,28.06.2025, 17:45
Маю диплом ветеринарного лікаря. Кандидат наук. Хочу працювати фармацевтом. Що для цього необхідно? Чи можу працювати фармацевтом за своїм дипломом зараз?
Education.ua,30.06.2025, 09:03

Подивіться поради матеріалу про вступ на другу вищу освіту. Також радимо уточнити деталі можливої траєкторії вступу для вас у приймальній комісії університету, де набирають на спеціальність «Фармація».


Останні новини