Брейдер

Брейд в перекладі з англійської означає коса, шнурок, плетіння. Брейд — це заплетене будь-яким способом волосся, а брейдер — людина, яка професійно займається плетінням.

Специфіка професії

Робочий день брейдера практично не нормований. Плетіння однієї зачіски займає від двох до десяти і більше годин в залежності від складності, бажаного обсягу, вихідної довжини волосся.

Місце роботи

Салони краси.

Особисті якості

Брейдеру необхідні:

  • терпіння;
  • художній смак;
  • гарне здоров'я (відсутність алергії, захворювань опорно-рухової системи);
  • гарний окомір;
  • комунікабельність.

Кар'єра

Оплата праці брейдера відрядна: він отримує певну суму від вартості зачіски, зазвичай від 10 до 40% в залежності від класу майстра і політики салону. Багато майстрів, напрацювавши певний досвід та клієнтську базу, починають працювати самостійно.

Освіта

Існують два основних способа отримати професію брейдера. Перший: прослухати один із спеціалізованих курсів. Другий шлях — потрапити під крило досвідченого брейдера та осягати ази на практиці, допомагаючи майстру.

Вступникам, які обирають майбутню професію та готуються до вступної кампанії, радимо скористатись докладною покроковою інструкцією зі вступу до навчального закладу. За допомогою цієї інструкції ви зможете вибрати спеціальність та ЗВО, підготуватись до іспитів, розібратись в правилах і нюансах вступу, зібрати всі документи та не пропустити терміни їхньої подачі.

Дивіться також усі ЗВО/ВНЗ в Києві, коледжі в Києві, курси в Києві, репетиторів в Києві, тренінги в Києві, роботу в Києві.


Інші професії в категорії «Краса та здоров'я»