Перукар

Найпоширеніша та найдоступніша спеціалізація для початківців перукар широкого профілю. Цей фахівець не лише стриже, фарбує, сушить і завиває волосся, але й майстерно використовує машинку і фен, знає особливості хімічних розчинів фарб і їх біологічний вплив на людину. Він працює і з жінками, і з чоловіками, і з дітьми. Однак модельні та вечірні зачіски не входять в його компетенцію. Такі послуги надає перукар-стиліст, або перукар-технолог. Це більш кваліфікований спеціаліст, в його обов'язки входять не лише стандартні стрижки, але й:

  • авангардні стрижки;
  • молодіжні та вечірні зачіски;
  • стрижки гарячими ножицями;
  • весільні укладки;
  • спектральне фарбування;
  • володіння технологіями провідних фірм (WELLA, LOREAL, CUTRIN та інші);
  • всі види завивок.

Специфіка професії

Плюси професії

Популярна на ринку праці. Високі зарплати фахівців.

Мінуси професії

Робочий день у перукаря, як у всіх 8-12 годин. Але провести весь цей час на ногах, та ще й у приміщенні, де працюють з фарбою, включеними фенами та ножицями в руках не кожному під силу. Перукарі найчастіші клієнти медичних центрів, що займаються лікуванням хребта, вен і артрозу. Варикоз, захворювання дихальних шляхів, ранній артрит — їх професійні недуги. Звичайно, багатьох з них можна уникнути, дотримуючись певних норм та гігієни праці, але фактор ризику високий.

Місце роботи

Студії та салони краси.

Особисті якості

Креативність, терпіння і витривалість, працьовитість, гумор і привабливість, комунікабельність, акуратність.

Освіта

Короткотермінові курси, коледж або ліцей.

Вступникам, які обирають майбутню професію та готуються до вступної кампанії, радимо скористатись докладною покроковою інструкцією зі вступу до навчального закладу. За допомогою цієї інструкції ви зможете вибрати спеціальність та ЗВО, підготуватись до іспитів, розібратись в правилах і нюансах вступу, зібрати всі документи та не пропустити терміни їхньої подачі.

Дивіться також усі ЗВО/ВНЗ в Києві, коледжі в Києві, курси в Києві, репетиторів в Києві, тренінги в Києві, роботу в Києві.


Інші професії в категорії «Краса та здоров'я»